










Rozmery 200×220 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 62,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Posteľné súpravy z kolekcie SATINLOVE PREMIUM sú vyrobené z kvalitného bavlneného saténu, tkaného z priadze NE 40/1 a hustoty 200TC a technikou digitálnej tlače. Tento spôsob tlače nespôsobuje žiadne poškodenie látky počas tlače. Digitálne potlačený satén je ešte jemnejší a lesklejší a zároveň dizajnovo a farebne jedinečný. Jemná a na dotyk hebká látka v kombinácii so zaujímavými originálnymi vzormi zaisťuje skvelý komfort. Posteľné súpravy sú vyrobené z látok s certifikátom OEKO-TEX. Zloženie: 100% bavlna. Gramáž: 110g/m2. Zapínanie: zips. Zloženie posteľnej súpravy: 200x220 + 2x (70x80) cm. Farby produktových fotografií sa môžu mierne líšiť od skutočnosti.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Materiál | Bavlna, Bavlnený satén, Satén |
|---|---|
| Typ | Francúzske |
| Farba | Biela |
| Motív | Kvetiny |
| Zapínanie | Zips |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 04988480418 |
| Hustota látky | 110 GSM |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Rozmery prikrývky | 200 x 220 cm |
| Výrobca | Darymex |

160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, francúzska, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, krepová, francúzska
Skladom
Z mikroplyšu, so zipsom, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Skladom
Bavlnená, krepová, so zipsom
Skladom
Bavlnená, krepová, francúzska
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková

Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, francúzska, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, saténová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, so zipsom
Skladom
Mušelínová, s kvetinovým motívom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, saténová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
160×200 cm, francúzska, z mikrovlákna
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
200×70-90 cm, francúzska, z mikroplyšu
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×220 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom