




Froté bavlnený uterák v tehlovej farbe 50x90 cm Tendresse – douceur d'intérieur
| Krajina pôvodu | PK |
|---|---|
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna |
| Veľkosť | 1x stredný uterák (50x90) |
| Typ | Froté |
| Váha | 0.22 kg |
| Dĺžka | 90 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Tendresse |
| Vzor | Jednofarebné |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 500 g/m² |
| Hustota materiálu | Stredná |
| Starostlivosť | Možno prať v práčke/nepoužívajte chemické bielidlo/perte na 40 stupňov/vhodné do sušičky |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Farba | Tehlová |
| Výrobca | Douceur d'intérieur |

Nástenný, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Kovová
Skladom
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová
Skladom
Silikónová
Skladom

128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
24×24 cm, ⌀ 24 cm, kovová, teflónová
Skladom