Odporúčame
Tmavohnedá stojacia lampa so skleneným tienidlom (výška 180 cm) Rustica – Trio
História cien
- 25. 5. 2026 - 113,9 €
- 19. 4. 2026 - 113,9 €
Popis produktu
Stojacia lampa Rustica od značky Trio prináša do vášho interiéru výrazný vidiecky štýl. Jej dizajn kombinuje rustikálne kovové prvky s elegantne zakriveným skleneným tienidlom, čo spoločne vytvára jedinečnú atmosféru. Zaujme vás najmä prepracovaný kovaný detail pod tienidlom. Pre vaše pohodlie je lampa vybavená nášľapným spínačom, ktorým ju ľahko zapnete a vypnete. Vďaka svojmu rustikálnemu vzhľadu sa hodí do klasických interiérov, kde podčiarkne ich charakter, ale môže poslúžiť aj ako zaujímavý štýlový prvok v moderne zariadených miestnostiach. Pre spoľahlivé a moderné osvetlenie sa odporúča použitie LED žiarovky. Tá zaistí vysokú kvalitu svetla, je všestranná a poskytuje rovnomerné osvetlenie. Jej dlhá životnosť a nízka produkcia tepla ju robí ideálnou voľbou pre rôzne spôsoby využitia.
Parametre
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
|---|---|
| Štýl | Rustikálny, Provence |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| Krajina pôvodu | CN |
| Materiál | Kov |
| Príkon | 60 W |
| Počet žiaroviek | 2 ks |
| Pätica | E27 |
| Váha | 5.4 kg |
| Priemer tienidla | 33.5 cm |
| Žiarovka je súčasťou balenia | Nie |
| Vypínač | Na kábli |
| Napájanie | Do zásuvky |
| Energetická trieda | F |
| Produktový rad | Rustica |
| Dizajnový štýl | Retro |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Kvalita | Extra |
| Starostlivosť | Utierajte suchou handričkou/pravidelne oprašujte |
| Materiál tienidla | Sklo |
| Farba | Tmavohnedá |
| Material | Kov |
| Výrobca | Trio |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Obraz s ručne maľovanými prvkami 70x100 cm Lan 3D Illusion – Styler
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch

Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch

Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom































