



Okrúhly jedálenský stôl z mangového dreva 120x120 cm Blanco – WOOOD
| Krajina pôvodu | IN |
|---|---|
| Hrúbka | 3 cm |
| Tvar | Okrúhly |
| Výška nôh | 72 cm |
| Nosnosť | 60 kg |
| Váha | 45.3 kg |
| Dĺžka | 120 cm |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Rozkladanie | Nie |
| Produktový rad | Blanco |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Hnedá |
| Materiál nôh | Masív mango |
| Povrchová úprava | Lakovanie |
| Počet osôb | Pre 4 osoby/pre 5 osôb/pre 6 osôb |
| Špecifický materiál dosky stola | Masív mangové drevo |
| Materiál dosky stola | Masív drevo |
| Farba | Okrovožltá |
| Výrobca | WOOOD |

Nástenný, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Na vreckovky
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
46×95×36 cm, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, kusový
Skladom
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera, kovová, sklenená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
24×24 cm, ⌀ 24 cm, kovová, teflónová
Skladom
Kovová
Skladom