








Stolová lampa Manduro od značky Trio zaujme svojím nadčasovým a minimalistickým dizajnom. S výškou 64 cm je ideálna na každý pracovný stôl a okrem jednoduchej elegancie ponúka aj vynikajúcu funkčnosť. Vďaka otočnému ramenu umožňuje flexibilné nastavenie, takže vždy nájdete perfektnú polohu osvetlenia pre vaše potreby. S možnosťami plynulého nastavenia farby svetla a jasu sa lampa Manduro prispôsobí vašim individuálnym požiadavkám a zaistí príjemné pracovné prostredie. Využíva modernú LED technológiu, ktorá zaručuje vysokú kvalitu svetla, dlhú životnosť a nízku produkciu tepla. Je tak ideálnym spoločníkom pre štýlovú a efektívnu prácu.
| Krajina pôvodu | CN |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Príkon | 6 W |
| Počet žiaroviek | 1 ks |
| Typ | LED |
| Váha | 1.2 kg |
| Dĺžka | 58 cm |
| Vlastnosti svietidla | Ohýbateľná konštrukcia |
| Vlastnosti žiarovky | Teplá (teplota)/studená (teplota)/neutrálna (teplota) |
| Žiarovka je súčasťou balenia | Áno |
| Vypínač | Dotykový vypínač/na lampe |
| Napájanie | Do zásuvky |
| Energetická trieda | F |
| Produktový rad | Manduro |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Kvalita | Extra |
| Starostlivosť | Pravidelne oprašujte/utierajte suchou handričkou |
| Farba | Matne čierna |
| Material | Kov |
| Výrobca | Trio |

Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Na vreckovky, priemer
Skladom
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Výška, priemer
Skladom
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom