




Froté bavlnený uterák v terakotovej farbe 30x50 cm Tendresse – douceur d'intérieur
| Krajina pôvodu | PK |
|---|---|
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna |
| Veľkosť | 1x malý uterák (30x50) |
| Typ | Froté |
| Váha | 0.083 kg |
| Dĺžka | 50 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Tendresse |
| Vzor | Jednofarebné |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 500 g/m² |
| Hustota materiálu | Stredná |
| Starostlivosť | Vhodné do sušičky/možno prať v práčke/nepoužívajte chemické bielidlo/perte na 40 stupňov |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Farba | Terakotová |
| Výrobca | Douceur d'intérieur |

Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Na vreckovky, priemer
Skladom
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Výška, priemer
Skladom
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom