























Rozmery 100×150 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kolekcia Linen predstavuje odolné bytové koberce s pútavou slučkovou štruktúrou a filcovým podkladom. Vyznačujú sa moderným jemným vzorom a univerzálnou farebnosťou, vďaka čomu sa hodia do väčšiny interiérov. Filcový podklad zvyšuje komfort pri chôdzi, zlepšuje tepelnú aj zvukovú izoláciu a zároveň pomáha vyrovnať drobné nerovnosti podkladu. Kolekcia je navrhnutá pre domáce priestory aj miestnosti s občasným komerčným využitím, kde sa vyžaduje vyššia odolnosť a jednoduchá údržba. Povrch z polypropylénových vlákien je praktický na každodenné používanie, dobre odoláva bežnému opotrebeniu a ľahko sa čistí. ▪ Celková výška: 8 mm▪ Celková hmotnosť: 1,78 kg/m2▪ Materiál: 100% polypropylén▪ Krajina pôvodu: Holandsko
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Vzor | Jednofarebný |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Krátky |
| Typ | Záťažové |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný |
| Záťažová trieda | 33 - komerčné priestory; vysoká záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Kolekcia | Linen |
| Reakcia na oheň | Cfl - stredná odolnosť proti požiaru |
| Určenie | Bytová metráž,Objektová metráž |
| Rozmer | 100x150 cm |
| Dĺžka | 150 cm |

80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
180×260 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
180×260 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
80×120 cm, tkaný, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kusový, s dlhým vlasom, vlnený
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Tkaný, kusový, jutový
Na odoslanie o 5 dní
Tkaný, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, kusový, orientálny
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, kusový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, kusový, priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, kusový, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Tkaný, vonkajší, kusový
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, perzský, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
125×200 cm, kusový, jutový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Prírodný, interiérový, s krátkym vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×220 cm, perzský, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
95×140 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
133×180 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×160 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dní
2 cm, ⌀ 200 cm, vonkajší, kusový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kusový, v modernom štýle, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kusový, s dlhým vlasom, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
60×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, perzský, kusový
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pre dievča, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, hrací
Skladom
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní