










Rozmery 150×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kolekcia Maxima predstavuje odolné slučkové koberce určené pre intenzívne používanie v domácnostiach aj komerčných priestoroch. Vďaka hustému slučkovému vlasu z farbeného nylonu (SDN) sú veľmi trvácne, odolné voči zošliapaniu, nečistotám a dlhodobo si zachovávajú farebnosť. Kolekcia je vhodná najmä do chodieb, kancelárií, obývačiek, vstupných priestorov, ale aj do verejných objektov s vyššou záťažou. Podklad z prírodnej juty zabezpečuje stabilitu a dobré izolačné vlastnosti, zatiaľ čo nízka kobercová hrúbka uľahčuje údržbu aj používanie pod kolieskovými stoličkami či na schodoch. Kolekcia Maxima je vhodná aj na podlahové vykurovanie a do priestorov s častým pohybom osôb. ▪ Celková hrúbka: 6 mm ▪ Celková hmotnosť: 1,63 kg/m2 ▪ Materiál: 100% nylon (SDN) ▪ Podklad: prírodná juta ▪ Hustota tkania: 193 550 bodov/m² ▪ Krajina pôvodu: Belgicko
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané |
| Výška vlasu | Krátky |
| Typ | Na schody |
| Materiál | Juta, Polyamid |
| Farba | Hnedá |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Prírodné |
| Záťažová trieda | 33 - komerčné priestory; vysoká záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekcia | Maxima |
| Reakcia na oheň | Cfl - stredná odolnosť proti požiaru |
| Určenie | Bytová metráž,Objektová metráž |
| Rozmer | 150x200 cm |
| Dĺžka | 200 cm |

100×200 cm, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Kusový, jednofarebný, priemer
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Kusový, s dlhým vlasom, jednofarebný
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Metrážový, záťažový, priemer
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 týždeň
60×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
120 cm, ⌀ 120 cm, kusový, vlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Kusový, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Skladom
Vonkajší, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Jednofarebný, priemer, interiérový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×200 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, v modernom štýle, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeň
60×100 cm, v modernom štýle, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Rohový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň