Odporúčame
LEAN CARS Štvorkolka Can Am Outlander 4x4 DK-CA005 Svetlo ružová
História cien
- 2. 5. 2026 - 393 €
- 9. 4. 2026 - 393 €
Popis produktu
Quad Can Am Outlander 4x4 DK-CA005 Svetloružový Spoločné výlety s našim quadom prinesú veľa zábavy nielen mladému vodičovi, ale aj rodičom. Možno bude táto zábava začiatkom motoristickej vášne, ktorú bude dieťa v budúcnosti zdieľať so svojím otcom? Vyberte si náš quad DK-CA005 a spoznajte všetky jeho prednosti a možnosti. Veríme, že vyhotovenie z najkvalitnejšieho plastu v kombinácii s pevnou, veľkou konštrukciou uspokojí vkus tých najmenších používateľov. Športový dizajn a štýl inšpirovaný pretekárskymi vozidlami len povzbudí dieťa k aktivite. Pri výbere tohto výrobku je potrebné mať na pamäti, že detská štvorkolka je podľa odporúčaní výrobcu určená pre deti, ktoré dovŕšili 3 roky. Rozmery vozidla: 115 cm x 67,5 cm x 71 cm Hmotnosť vozidla: 27 kg Rozmery balenia: 112 cm x 60 cm x 46 cm Hmotnosť balenia: 32 kg
Parametre
| Farba | Modrá |
|---|---|
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Šírka výrobku v centimetroch | 46 |
| Výška tovaru v centimetroch | 60 |
| Max. zaťaženie | 50 kg |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (vpred/vzad) |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Prevádzkový čas | 1 hodina |
| Kľúče | ✕ |
| Otvárateľné dvere | ✕ |
| Bezpečnostné pásy | ✕ |
| Diaľkové ovládanie | ✕ |
| Sedadlá | Mäkká ekokoža |
| Audio | USB |
| Vlastná hmotnosť | 27 kg |
| Rýchlosť | 3-8 km/h |
| Batéria | 24V7Ah |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 112 |
| Motor | 4x200W |
| Model | DK-CA005 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 51520 |
| Rozmery vozidla | 115 cm x 67,5 cm x 71 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |
Najlepšie produkty od Junáčik.sk

MI Kuchyňa BRENNER K4PLUS
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
CH Záhradný pozinkovaný fúrik Coral - 140 l
Záhradný
Skladom
Producent niezdefiniowany Drevené pieskovisko so strechou a lavičkami, uzatvárateľné, 120 x 120 cm, SP0837
Drevené
SkladomDoprava zadarmo
CH Teleskopické nožnice s prerezávacou pílkou 250 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LEAN Toys Laserová pištoľ so štítom Budík biely
Analógová
Skladom
LEAN Elektrická pumpa 1100 l/min - 220/240V
Elektrické
Skladom
TZ Okrúhly vzorovaný koberec Oriental Rozmer: 90 cm
⌀ 90 cm, tkaný, záťažový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dorex Detská záhradná šmykľavka 424 ružová a fialová
Skladom
CH Pracovný stôl do dielne so zásuvkou Tosca
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
CH Taburetka s úložným priestorom Lena - sivá
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
BackHome Living Výrobník ľadu - biely
Skladom
Ramiz Sada pieskoviska MEGA s funkciou vody
Plastové
Skladom
CH Multifunkčná športová sieť
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
CH 5- policový úzky kovový úložný regál Tosca VII. 180 x 40 x 40 cm
180×40×40 cm, kovový, matný
Skladom
Akumulátorová vŕtačka a skrutkovač s príslušenstvom
Skladom
CH 5- policový kovový úložný regál Tosca IV. 180 x 90 x 30 cm
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
CH Záhradné skladacie relaxačné kreslo s vankúšom Zero V - tmavosivá
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
MI Záhradný domček MIR1008PC
Plechový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
















