






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektrická štvorkolka XMX630T modrá s prívesom Rozmery balenia: 38 cm x 31 cm x 76 cm Hmotnosť balenia: 7,4 kg
| Farba | Ružová |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 76 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 31 |
| Výška tovaru v centimetroch | 38 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (vpred/vzad) |
| Batéria | 6V7Ah |
| Kľúče | ✕ |
| Otvárateľné dvere | ✕ |
| Bezpečnostné pásy | ✕ |
| Diaľkové ovládanie | ✕ |
| Rýchlosť | 3-5 km/h |
| Kolesá | Plast |
| Audio | Bluetooth |
| Motor | 1x45W |
| Vlastná hmotnosť | 6 kg |
| Model | XMX630T |
| Celková hmotnosť v gramoch | 14921.33 |
| Rozmery vozidla | 106 cm x 41 cm x 48 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo