












Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Autíčko na batériu Lamborghini XXL A8803 modré 24 V Motor: bezkefový Rozmery balenia: 173 cm x 97 cm x 52 cm Hmotnosť balenia: 89 kg
| Farba | Modrá |
|---|---|
| Kolesá | Nafukovacie |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Výška tovaru v centimetroch | 97 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 52 |
| Max. zaťaženie | 100 kg |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Prevodovka | Beh dopredu a dozadu, |
| Sedadlá | Mäkká ekokoža |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Audio | MP3 USB |
| Batéria | 24V14Ah |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 173 |
| Vlastná hmotnosť | 76 kg |
| Model | A8803 |
| Rýchlosť | 6-12 km/h |
| Motor | 200W |
| Celková hmotnosť v gramoch | 145435.32999999999 |
| Rozmery vozidla | 176 cm x 108 cm x 63 cm |
| Vek | Od 6 rokov |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo