
























Najlepšia cena za posledných 30 dní: 950,95 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Lamborghini Aventador SV batériové auto pre 2 deti Biele je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery kartónu: 173 x 97 x 54 cm, Maximálne zaťaženie: 100 kg, Kolesá: Kolesá z EVA peny, 32 x 11 cm, Diaľkové ovládanie: 2,4 GHz, Bezpečnostné tlačidlo zastavenia, 3 rýchlosti, Kolesá: Kolesá z EVA peny, 32 x 11 cm, Tlmiče: 2 x zadné Prevodovky: Pomalý štart, Predné/zadné 2 rýchlosti Svetlá: LED svetlá, Predné/zadné ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácie Lamborghini Aventador SV Motor 2x200 W Batéria 24 V, 10 Ah Diaľkové ovládanie 2,4 GHz, Bezpečnostné tlačidlo zastavenia, 3 rýchlosti, Kolesá Kolesá z EVA peny, 32 x 11 cm, Tlmiče 2 x zadné Prevodovky Pomalý štart, Predné/zadné 2 rýchlosti Svetlá LED svetlá, Predné/zadné Vybavenie Audio panel MP3, AUX, USB, Bluetooth, Indikátor nabíjania Áno Štart Prepínač zvuku motora, Sedadlo 2xvetrané ekologické kožené sedadlá, 34x25x40cm, Bezpečnostné pásy, Otváracie dvere Áno Rozmery Veľkosť vozidla Dĺžka 173 cm, Šírka 109 cm, Výška 63 cm, Hmotnosť vozidla 49 kg, Rozmery kartónu 173 x 97 x 54 cm, Hmotnosť kartónu 60 kg, Maximálne zaťaženie 100 kg, Svetlá výška 10 cm Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada Nabíjačka Mini jack kábel Diaľkové ovládanie
| Max. zaťaženie | 100 kg |
|---|---|
| Rozmery vozidla | Dĺžka 173 cm,Šírka 109 cm,Výška 63 cm |
| Starttyp | Prepínač zvuku motora |
| Diaľkové ovládanie | 2,4 GHz,Bezpečnostné tlačidlo zastavenia,3 rýchlosti |
| Rozmery balenia | 173 x 97 x 54 cm |
| Kolesá – typ | Kolesá z EVA peny |
| Kolesá – priemer | ⌀32 cm |
| Sedadlo – počet | 1 |
| Svetlá výška | 10 cm |
| Hmotnosť vozidla | 49 kg |
| Kolesá – šírka | 11 cm |
| Sedadlo – rozmery | 34x25x40cm |
| Batéria – kapacita | 10 Ah |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Motor – výkon | 200 W |
| Svetlá – typ | LED svetlá,Predné/zadné |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Prevod – rýchlosti | 2 |
| Prevod – štart | Pomalý štart |
| Štart | Prepínač zvuku motora |
| Hmotnosť balenia | 60 kg |
| Batéria – napätie | 24 V |
| Audio – usb | Áno |
| Audio – aux | Áno |
| Audio – mp3/sd | Áno |
| Sedadlo – bezp. pásy | Áno |
| Audio – bluetooth | Áno |
| Tlmiče | 2 x zadné |
| Výrobca | Ramiz |


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo






Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo




Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové
Skladom
Plastová
Skladom
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Analógová
Skladom
Elektrické
Skladom

S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
⌀ 90 cm, tkaný, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Štvorcový, kovový
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Hliníkový, s výplňou z komôrkového polykarbonátu
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo