
285 €
LEAN CARS Vozidlo Ford Mustang GT500 Shelby Blue Battery
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozmery balenia: 71 cm x 61 cm x 41 cm Hmotnosť: 8,5 kg
| Farba | Modrá |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Výška tovaru v centimetroch | 61 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 41 |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Disk | 2x45W |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Batéria | 12V4,5Ah |
| Prevádzkový čas | 1-2 hodiny |
| Audio | Bluetooth |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 71 |
| Vlastná hmotnosť | 6 kg |
| Model | XMX621 |
| Rýchlosť | 3,5 km/h |
| Celková hmotnosť v gramoch | 29595.17 |
| Rozmery vozidla | 69 cm x 60 cm x 46 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo