Odporúčame
LEAN CARS Autobatérie Mercedes DK-MT950 4x4 Červená farba
História cien
- 23. 5. 2026 - 597 €
- 9. 4. 2026 - 597 €
Popis produktu
Elektromobil Mercedes DK-MT950 4x4 červený lakovaný Hmotnosť: 41 kg Rozmery balenia: 116 cm x 103 cm x 51 cm
Parametre
| Šírka výrobku v centimetroch | 51 |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 35 kg |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Disk | 4x45W |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Rýchlosť | 3-8 km/h |
| Prevádzkový čas | 1-2 hodiny |
| Batéria | 2x12V7Ah |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 116 |
| Audio | Bluetooth, MP3, MP4, SD |
| Vlastná hmotnosť | 36 kg |
| Model | DK-MT950 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 101558 |
| Rozmery vozidla | 122 cm x 104 cm x 74 cm |
| Výška tovaru v centimetroch | 103 |
| Výrobca | LEAN CARS |
Najlepšie produkty od Junáčik.sk

CH Taburetka s úložným priestorom Lena - krémová
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
CH Multifunkčná športová sieť
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
MI Kuchyňa BRENNER K4PLUS
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
CH 5- policový úzky kovový úložný regál Tosca VII. 180 x 40 x 40 cm
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
MI Záhradný domček MIR1008
Plechový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
CH Moderná súprava hliníkového nábytku - bežová
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
CH Prenosné záhradné ohnisko s grilom - imitácia kameňa
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Garden Line Hojdacia stolička SVINGA 112 x 104 x 69 cm hnedý ratan, sivé vankúše
Hojdacie, s polstrami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Rohová jedálenská súprava nábytku TEXAS
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
CH Záhradný oceľový nábytok so stolom - sivá
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
CH 5- policový kovový úložný regál Tosca IV. 180 x 90 x 30 cm
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Garden Line ZÁHRADNÝ NÁBYTOK - ANTRACIT (2 KRESLÁ, STÔL, SOFA)
Plastový, s polstrami, pre 4 osoby
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Záhradný domček MIR0608
Plechový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
LEAN Elektrická pumpa 1100 l/min - 220/240V
Elektrické, samonasávacie, priemer
Na odoslanie o 5 dní
LEAN Okrúhly záhradný rámový bazén 549 x 122 cm
122×549 cm, pevný, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
MI FOSTER 5030 záhradný domček
Plastový, so šikmou strechou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Záhradné kreslo JURT
102×74×87 cm, kovové, s podrúčkami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Kreslo s podnožkou a stolíkom CLOUD (B)
96×71×74 cm, kovové, s podrúčkami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo








