









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorové auto Mercedes SLC 300 červené Rozmery balenia: 108 cm x 56 cm x 29 cm
| Farba | Červená |
|---|---|
| Stav | Nový |
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 60 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 30 |
| Hmotnosť výrobku s obalom | 15 |
| Výška tovaru v centimetroch | 110 |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Počet dverí | 2 |
| Značka | Mercedes |
| Batéria | 2x6V4,5Ah |
| Rýchlosť | 3-5 km/h |
| Motor | 2x45W |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Audio | USB |
| Vlastná hmotnosť | 15 kg |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Prevádzkový čas | 1-2 hodiny |
| Celková hmotnosť v gramoch | 33000 |
| Počet miest | 2 |
| Model | Mercedes SLC300 |
| Rozmery vozidla | 105 cm x 62 cm x 43 cm |
| Kód výrobcu | 9130 |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní