





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Farba | Červená |
|---|---|
| Stav | Nový |
| Značka | Iné |
| Vek dieťaťa | 18 m + |
| Max. zaťaženie | 25 kg |
| Výška tovaru v centimetroch | 80 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 115 |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Otvárateľné dvere | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Disk | 2x45W |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Počet dverí | 2 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 70 |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Batéria | 12V10Ah |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Prevádzkový čas | 1-2 hodiny |
| Vlastná hmotnosť | 18 kg |
| Dĺžka vozidla | 115 |
| Audio | Bluetooth |
| Kód výrobcu | CH9956 |
| Počet miest | 2 |
| Model | CH9956 |
| Rýchlosť | 5,5 km/h |
| Šírka vozidla | 77 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 107333.33 |
| Hmotnosť výrobku s obalom | 23 |
| Rozmery vozidla | 115 cm x 77 cm x 67 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo