Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LEAN CARS Autobatéria Mercedes XMX622 námornícka modrá
História cien
- 14. 5. 2026 - 310 €
- 9. 4. 2026 - 310 €
Popis produktu
Autíčko na batérie Mercedes XMX622 tmavomodré Rozmery balenia: 111 cm x 65 cm x 39 cm Hmotnosť balenia: 28 kg
Parametre
| Max. zaťaženie | 30 kg |
|---|---|
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Výška tovaru v centimetroch | 65 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 39 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Motor | 2x45W |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Batéria | 12V10Ah |
| Rýchlosť | 3-8 km/h |
| Kľúče | - |
| Vlastná hmotnosť | 23 kg |
| Audio | MP3 USB |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 111 |
| Model | XMX622 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 46897.5 |
| Rozmery vozidla | 109 cm x 72 cm x 67 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |
Najlepšie produkty od Junáčik.sk

49 €
CH Multifunkčná športová sieť
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
21 €23,3 €
CH Taburetka s úložným priestorom Lena - krémová
S úložným priestorom, čalúnený, v modernom štýle
Skladom
61,8 €
CH Záhradný pozinkovaný fúrik Coral - 140 l
Záhradný
Skladom
40,7 €
Ramiz Sada pieskoviska MEGA s funkciou vody
Plastové
Skladom
28,6 €
LEAN Toys Laserová pištoľ so štítom Budík biely
Analógová
Skladom
412 €
LEAN Bazénový rozkladací stan 390x255 cm
Nafukovacia
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
325,3 €
CH Sivá záhradná pergola Sondy 3 x 3 m
300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
34,1 €
LEAN Elektrická pumpa 1100 l/min - 220/240V
Elektrické
Skladom
670 €
Bestway LAY-Z-SPA MIAMI AIRJET JACUZZI PRE 2-4 OSOBY 180 x 66 CM
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
549 €
LEAN Nafukovacia vaňa na ľadový kúpeľ 152 x 92 x 71 cm
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
24,4 €
CH Teleskopické nožnice s prerezávacou pílkou 250 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
28,9 €
Garden Line MINI SKLENÍK DO ZÁHRADY, ROZMERY FÓLIE 1,8 x 10 M
Plastový, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
27,8 €
CH 5- policový kovový úložný regál Tosca X. 150 x 70 x 30 cm
150×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 23 e-shopoch
Skladom
81,3 €
CH Pracovný stôl do dielne so zásuvkou Tosca
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
227,8 €
CH POLY ZÁVESNÁ STOLIČKA PRE DVOM OSOBY – ANTRACITOVÁ, ANTRACITOVÝ VANKÚŠ, ANTRACITOVÝ RÁM
S polstrami
SkladomDoprava zadarmo
21 €23,3 €
CH Taburetka s úložným priestorom Lena - sivá
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
120,7 €127 €
Producent niezdefiniowany Bestway Termálny kryt na Lay-Z-Spa, obal ENEGYSENSE 180 x 66 cm 60317
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
58,2 €
KVETINOVÝ STOLÍK KARO 900 × 300 mm, doska v odtieni Coffee Latte*58460
Izbový, klasický
Skladom
































































