


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester Farba Krémová Ružová Tyrkysová Čierna Rozmery Šírka: 50 cm Dĺžka: 70 cm Vyhotovenie Nebieliť, nečistiť chemicky Odporúčaná teplota prania 40 °C Sušiť v sušičke pri nízkej teplote do 60 °C Nie je nutné žehliť Zapínanie na zips Balenie obsahuje 1 ks
| Farba | Ružová |
|---|---|
| Rozmer vankúša | 50 x 70 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Sušenie v sušičke | Áno |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Vzor | So vzorom |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Obojstranné | Nie |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Dĺžka | 70 cm |
| Počet ks v balení | 1 |
| Typ | Dekoratívne obliečky |
| Motív | Srdce |
| Materiál | Polybavlna |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |



























Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom





90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, bavlnená, v sade
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo