Odporúčame
Bavlnené obliečky SAGHEARTS POLY zelené Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 220 cm
História cien
- 14. 5. 2026 - 14,1 €
- 7. 4. 2026 - 14,1 €
Popis produktu
Polybavlnené obliečky Polybavlnené obliečky sú obľúbenou voľbou pre každodenné používanie vďaka svojmu praktickému zloženiu. Kombinujú prírodnú bavlnu s polyesterom , čím ponúkajú príjemný dotyk, dobrú priedušnosť a zároveň vyššiu odolnosť a dlhšiu životnosť. Výhodou je tiež jednoduchá údržba – obliečky rýchlo schnú a vďaka nižšej krčivosti nie je potrebné ich žehliť. Materiál 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester Farba Šalviovo zelená Biela Vlastnosti Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní Odporúčaná teplota prania: 30 °C - 40 °C (podľa štítku výrobcu) Obliečky nie je nutné žehliť Praktické rady Pred prvým použitím obliečky dôkladne vyperte Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby a zapnuté Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečok Po vypraní ihneď vytiahnuť z práčky a dobre pretrepať Sušenie v sušičke na nízku teplotu Obsah balenia podľa výberu varianty Obliečky 140 x 200 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 200 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm Obliečky 140 x 220 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 220 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm Obliečky 200 x 220 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 200 x 220 cm | 2 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm
Parametre
| Materiál | Bavlna, Mikrovlákno, Polybavlna, Polyester |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Zelená |
| Zapínanie | Zips |
| Rozmer obliečky | 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 ks 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm, 140 x 220 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Motív obliečok | Srdce, Valentínske |
| Nežehlivé | Áno |
| Ročné obdobie | Celoročné |
| Štýl obliečky | Moderné, Vidiecky, Škandinávsky |
| Obojstranné | Nie |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |
| Hmotnosť | 0,7 kg |
| Sady | Paplón a vankúš |
Najlepšie produkty od Vypredajobliecok.sk

Jersey plachta biela 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlomodrá 90 x 200 cm
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Púdrovo ružové kancelárske kreslo AVOLA VELVET
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Uterák NORIELLE 50x90 cm tmavosivý, 100% bavlna
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta ružová 90 x 200 cm
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta piesková 90 x 200 cm
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlosivá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta tmavosivá 90 x 200 cm
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta tmavomodrá 180 x 200 cm
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Froté plachta tmavosivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Lamelový rošt 90x200 cm
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Uterák NORIELLE 50x90 cm svetlomodrý, 100% bavlna
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Uterák NORIELLE 50x90 cm zelený, 100% bavlna
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta tmavosivá 180 x 200 cm
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Uterák Classic 50 x 100 cm béžový, 100% bavlna
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Uterák NORIELLE 50x90 cm béžový, 100% bavlna
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Osuška NORIELLE 70x140 cm biela, 100% bavlna
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo




































