Odporúčame
Bavlnené obliečky LEAFBIRD POLY bielo-zelené Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 220 cm
Vybraná varianta:Bavlnené obliečky LEAFBIRD POLY bielo-zelené Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 220 cm
História cien
- 15. 5. 2026 - 14,1 €
- 7. 4. 2026 - 14,1 €
Popis produktu
Polybavlnené obliečky Polybavlnené obliečky sú obľúbenou voľbou na každodenné používanie vďaka svojmu praktickému zloženiu. Kombinujú prírodnú bavlnu s polyesterom , čím ponúkajú príjemný dotyk, dobrú priedušnosť a zároveň vyššiu odolnosť a dlhšiu životnosť. Výhodou je tiež jednoduchá údržba – obliečky rýchlo schnú a vďaka nižšej mačkavosti nie je potrebné ich žehliť. Materiál 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester Farba Biela Zelená Mentolová Sivá Vlastnosti Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní Odporúčaná teplota prania: 30 °C - 40 °C (podľa štítku výrobcu) Obliečky nie je nutné žehliť Praktické rady Pred prvým použitím obliečky dôkladne operte Obliečky perte oddelene, vždy naruby a zapnuté Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečok Po opraní ihneď vytiahnite z práčky a dobre pretrepte Sušenie v sušičke na nízku teplotu Obsah balenia podľa výberu variantu Obliečky 140 x 200 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 200 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm Obliečky 140 x 220 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 220 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm Obliečky 200 x 220 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 200 x 220 cm | 2 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm
Parametre
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Farba | Biela |
| Rozmer obliečky | 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 ks 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm, 140 x 220 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Motív obliečok | Príroda, Zvieratá |
| Nežehlivé | Áno |
| Obojstranné | Áno |
| Ročné obdobie | Celoročné |
| Štýl obliečky | Škandinávsky, Minimalistický |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |
| Materiál | Polybavlna |
| Hmotnosť | 0,7 kg |
| Sady | Paplón a vankúš |
Najlepšie produkty od Vypredajobliecok.sk

Jersey plachta svetlomodrá 90 x 200 cm
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Úložný box pod posteľ 200 cm, biely
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta piesková 90 x 200 cm
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Lamelový rošt 90x200 cm
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta tmavosivá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlosivá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Froté plachta tmavosivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Prešívaný vankúš Premium 70 x 90 cm
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Froté plachta béžová 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Uterák NORIELLE 50x90 cm tmavosivý, 100% bavlna
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Uterák NORIELLE 50x90 cm svetlomodrý, 100% bavlna
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Uterák Classic 50 x 100 cm tmavo modrý, 100% bavlna
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Uterák Classic 50 x 100 cm svetlo zelený, 100% bavlna
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Detská osuška s kapucňou MILO 75x75 cm, béžová
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Púdrovo ružové kancelárske kreslo AVOLA VELVET
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo






































