Odporúčame
BE Koberec Anatolia Silk 66524 CREAM – krémový obdĺžnikový Rozmer: 80x150 cm
Rozmery 8 000×150 cm
História cien
- 22. 5. 2026 - 138,6 €
- 12. 4. 2026 - 138,6 €
- 7. 4. 2026 - 132 €
Popis produktu
Krémový obdĺžnikový koberec Anatolia Silk 66524 CREAM je štýlový doplnok, ktorý obohatí každý interiér o krásu a komfort. Krémový odtieň ladí s rôznymi farebnými schémami a detailný orientálny vzor – tradičné orientálne motívy dodávajú kobercu luxusný a nadčasový vzhľad. Obdĺžnikový tvar je klasickou voľbou, ktorá sa hodí do obývačky, spálne aj chodby. Nízky vlas s výškou 5 mm je praktický, ľahko udržiavateľný a odolný voči opotrebovaniu. Vyrobený z kvalitného materiálu Modal hodváb zaručuje dlhodobú odolnosť voči vyblednutiu, oderu aj strate tvaru . Gramáž 2790 g/m² prispieva k stabilite a prémiovému dojmu koberca. Dostupný je v rozmeroch: 240x330, 200x290, 160x230, 80x150. Vlastnosti produktu: Materiál: Modal hodváb Výška vlasu: 5 mm (+/- 5%) Gramáž: 2790 g/m² Vhodný na podlahové kúrenie: Nie Tvar: obdĺžnikový Farba: krémová
Rozmery
| Šírka: | 8 000 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Krátky |
| Farba | Krémová |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Štýl | Moderný, Orientálny |
| Rozmer | 80x150 cm, 80x150, 160x230, 200x290, 240x330 |
| Vzor | So vzorom, Orientálny vzor, Vintage |
| Dĺžka | 150, 290, 330, 230 |
| Materiál | Modal hodváb |
| Výrobca | BE |
Najlepšie produkty od Junáčik.sk

CH Taburetka s úložným priestorom Lena - krémová
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
CH Multifunkčná športová sieť
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
MI Kuchyňa BRENNER K4PLUS
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Záhradný domček MIR1008
Plechový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI FOSTER 5030 záhradný domček
Plastový, so šikmou strechou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
CH Záhradný domček na náradie Crafteen 181 x 130 x 200 cm
Plastový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Záhradný domček MIR1008 + prístavok
Plechový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI HESLER 6044 záhradný domček
Plastový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Záhradný domček MIR0608
Plechový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
CH Záhradný domček na náradie Griden 131,1 x 198,5 x 186 cm
Plastový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
CH 5- policový úzky kovový úložný regál Tosca VII. 180 x 40 x 40 cm
180×40×40 cm, kovový, matný
Skladom
CH Taburetka s úložným priestorom Lena - sivá
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
CH Kovový vintage záhradný nábytok Linda - stôl + 2 stoličky
Kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Záhradný domček MIR1008PC
Plechový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
LEAN Elektrická pumpa 1100 l/min - 220/240V
Elektrické
Na odoslanie o 5 dní
MI Rohová jedálenská súprava nábytku TEXAS
S polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Súprava nábytku AURO CS 5 os.
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Garden Line Hojdacia stolička SVINGA 112 x 104 x 69 cm hnedý ratan, sivé vankúše
Hojdacie, s polstrami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo


































