Odporúčame
BE Koberec Lille 2021 BEIGE – béžový obdĺžnikový Rozmer: 160x220 cm
Rozmery 120×220 cm
História cien
- 22. 5. 2026 - 89,5 €
- 12. 4. 2026 - 89,5 €
- 7. 4. 2026 - 85,2 €
Popis produktu
Béžový obdĺžnikový koberec Lille 2021 BEIGE je štýlový doplnok, ktorý obohatí každý interiér o krásu a komfort. Béžový odtieň ladí s rôznymi farebnými schémami a vzorovaný povrch – jemný dekoratívny vzor pridáva kobercu charakter a eleganciu. Obdĺžnikový tvar je klasickou voľbou, ktorá sa hodí do obývačky, spálne aj chodby. Stredný vlas s výškou 12 mm poskytuje príjemný komfort pri chôdzi a odolnosť pri každodennom používaní. Vyrobený z kvalitného materiálu Shrink polyester zaručuje dlhodobú odolnosť voči vyblednutiu, oderu aj strate tvaru . Gramáž 2000 g/m² prispieva k stabilite a prémiovému dojmu koberca. Dostupný je v rozmeroch: 240x330, 200x290, 160x220, 120x180. Vlastnosti produktu: Materiál: Shrink polyester Výška vlasu: 12 mm (+/- 5%) Gramáž: 2000 g/m² Vhodný na podlahové kúrenie: Áno Tvar: obdĺžnikový Farba: béžová
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Stredný, Krátky |
| Materiál | Polyester |
| Farba | Béžová |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Rozmer | 160x220 cm, 120x180, 160x220, 200x290, 240x330 |
| Vzor | So vzorom, Orientálny vzor, Vintage |
| Vlastnosti | Vhodný na podlahové kúrenie |
| Dĺžka | 220, 180, 290, 330 |
| Výrobca | BE |
Najlepšie produkty od Junáčik.sk

CH Taburetka s úložným priestorom Lena - krémová
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
CH Multifunkčná športová sieť
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
MI Kuchyňa BRENNER K4PLUS
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Záhradný domček MIR1008
Plechový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI FOSTER 5030 záhradný domček
Plastový, so šikmou strechou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
CH Záhradný domček na náradie Crafteen 181 x 130 x 200 cm
Plastový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Záhradný domček MIR1008 + prístavok
Plechový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI HESLER 6044 záhradný domček
Plastový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Záhradný domček MIR0608
Plechový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
CH Záhradný domček na náradie Griden 131,1 x 198,5 x 186 cm
Plastový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
CH 5- policový úzky kovový úložný regál Tosca VII. 180 x 40 x 40 cm
180×40×40 cm, kovový, matný
Skladom
CH Taburetka s úložným priestorom Lena - sivá
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
CH Kovový vintage záhradný nábytok Linda - stôl + 2 stoličky
Kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Záhradný domček MIR1008PC
Plechový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
LEAN Elektrická pumpa 1100 l/min - 220/240V
Elektrické
Na odoslanie o 5 dní
MI Rohová jedálenská súprava nábytku TEXAS
S polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Súprava nábytku AURO CS 5 os.
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Garden Line Hojdacia stolička SVINGA 112 x 104 x 69 cm hnedý ratan, sivé vankúše
Hojdacie, s polstrami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
































