








Rozmery 86×45×55 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Zamatová tkanina: Čierna Kov: Dekor dreva Rozmery ( ± 1 cm) Šírka: 45 cm Hĺbka: 55 cm Výška: 86 cm Výška sedu: 48,5 cm Šírka sedáku: 44,5 cm Hĺbka sedáku: 40 cm Nosnosť: 110 kg Hmotnosť: 4,2 kg Vyhotovenie Čalúnená jedálenská stolička s mäkkým polstrovaním Nadčasový dizajn s jemným prešívaním Pevné kovové nohy opatrené práškovým lakom Dodávané v demonte Štýl spájajúci jednoduché tvary a vysokú funkčnosť. Stavte na striedme doplnky, jemnú paletu farieb a prírodné materiály. Skvelými doplnkami do škandinávskej jedálne sú stálozelené rastliny, farebné prestieranie a veľké kovové lampy. Škandinávsky interiér sa nezaobíde bez veľkých okien a osvetlenia, ktoré zaručí svetlo aj počas krátkych dní. Čalúnená jedálenská stolička Lava dokonale zapadne do jedálne inšpirovanej škandinávskymi krajinami. Jednoduché prešívanie a kovové nohy v drevenom dekore zlaďte so stolom s kovovými elementmi. Výborne vyzerajú rôzne farby stoličiek pri jednom stole. Nebojte sa zmeny.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 86 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Materiál sedáku | Látka |
| Čalúnené | Ano |
| Farba | Čierna |
| Materiál nôh | Kov |
| Otočné | Nie |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Poťah | Čalúnená |
| Materiál poťahu | Zamatová tkanina |
| Typ nohou | Štyri nohy |
| Vzor | Jednofarebný |
| Výška sedu | 48,5 cm |
| Vzhľad opierky | Plná |
| Vzhľad | Klasický |
| Hĺbka sedadla | 40 cm |
| Šírka sedáku | 44,5 cm |
| Hmotnosť | 4,2 kg |

Kovová, v škandinávskom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S podrúčkami, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovová, čalúnená, skladacia
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
V dekore dub, otočná
Na odoslanie o 1 týždeň
Drevená, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Dostupné v 17 e-shopoch
Skladom
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
80×46×54 cm, drevená, v modernom štýle
Dostupné v 11 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
79×45×55 cm, v dekore dub, v škandinávskom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
73×61×53 cm, s podrúčkami, v dekore jaseň

97×59×44 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 11 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Kovová, čalúnená, skladacia
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
76×56×54 cm
Dostupné v 12 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovová, v škandinávskom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v dekore buk, v škandinávskom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Orientálna
Na odoslanie o 4 dni
86×43×54 cm, čalúnená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
51×57 cm, kovová, skladacia
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×100×60 cm, záhradný, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
48×42×112 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Drevená, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Svetelné reťaze, plastové
Skladom
136×100×36 cm, kovový, v dekore dub
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
170×33×30 cm, matný, rovný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
51×80×30 cm, s lavičkou, výklopný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
72-86×46×55 cm, otočná, s látkovým poťahom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne