
















Rozmery 120×170 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 60,12 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Lima je kolekcia určená pre najmenších. Koberce majú mäkký a príjemný vlas, sú navrhnuté v pokojných farbách so vzormi inšpirovanými zvieratkami alebo cestovaním. Koberec povzbudí k hre a do detských izieb dodá teplo a útulnosť. Koberce sú tkané zo 100% polypropylénu, spodná časť je vyhotovená z juty. Možno ich použiť na podlahové kúrenie. ▪ Výška vlasu: 11 mm ▪ Celková hmotnosť: 1,75 kg/m²▪ Materiál: 100% Polypropylén▪ Hustota tkania: 172 800 bodov/m²▪ Pôvod: Turecko
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Motív | Zvieratká |
| Materiál | Juta, Polypropylén |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie,Antistatický |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | Lima |
| Rozmer | 120x170 cm |
| Dĺžka | 170 cm |

100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 160 cm, klasický, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Klasický, kusový, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
160×235 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasický, kusový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 4 dniDoprava zadarmo
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
160×230 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Skladom
Hrací, kusový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
80×150 cm, hrací, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
140×190 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Elastický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
200×290 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
120×170 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Klasický, syntetický, z polyamidu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Čalúnený, látkový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo