









Rozmery 93×300×140 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vzhľad pohovky Vyhotovenie: Rohová, pohovka do U Veľkosť: Pohovka nad 270 cm Farba: Sivá Poťah: ITAKA 50 Materiál pohovky Materiál poťahu: Textília s jemnou, ľahko velúrovou štruktúrou Zloženie poťahu: 100% polyester Odolnosť proti odieraniu (Martindale): 100 000 cyklov Typ sedáku: Vlnitá pružina a čalúnnická pena Typ peny: T30 (stredne tvrdá) Konštrukcia: Masívne drevo a drevotriesková doska Rozmery pohovky Šírka: 300 cm Hĺbka: 140 cm Výška: 93 cm / 77 cm Šírka sedáku: 270 cm Výška sedu: 43 cm Hĺbka sedáku: 60 cm / 120 cm Výška nožičiek: 10 cm Šírka područek: 15 cm Plocha na spanie: 130 x 270 cm Nosnosť: 110 kg / 1 sedacie miesto Hmotnosť: 117 kg (brutto) Vybavenie Úložný priestor: Áno, pod sedacou časťou Oporné vankúše na zips (4 ks), výplň z drvenej PU peny Dekoratívne vankúše na zips (2 ks) Zadná časť pohovky je čalúnená Dodávané v demonte Poznámka: Dekor drevotriesky vo vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie Lôžková úprava Rozkladanie: Áno Rozmer lôžka: 130 x 270 cm Typ rozkladania: Manuálne so sklápacími chrbtami Látka ITAKA Poťahová látka ITAKA vyniká jemnou a hladkou štruktúrou s elegantným vzhľadom, ktorý sa hodí do moderných aj klasických interiérov. Je príjemná na dotyk, zároveň pevná a odolná voči každodennému používaniu. Vďaka hydrofóbnej úprave obmedzuje vsakovanie tekutín a antipillingová úprava zabraňuje tvorbe žmolkov, takže si dlhodobo zachováva svoj pôvodný vzhľad. Látka je vhodná aj do domácností s deťmi alebo domácimi miláčikmi. Hodnota 100 000 cyklov v teste Martindale potvrdzuje jej vysokú odolnosť aj pri intenzívnom používaní.
| Šírka: | 300 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Výška: | 93 cm |
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Funkcie | Rozkladacie |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Farba | Sivá |
| Nožičky | S nožičkami |
| Materiál poťahu | Látka |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Varianta rohu | Ľavý roh, Pravý roh, Univerzálny roh |
| Úložný priestor | S úložným priestorom |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Výška sedu | 43 cm |
| Výška nožičiek | 10 cm |
| Tvar | Do U |
| Hĺbka sedadla | 60 cm, 120 cm |
| Počet miest | Viacmiestne |
| Hmotnosť | 117 kg |
| Plocha na spanie pohovky | 130 x 270 cm |
| Šírka sedadla | 270 cm |

85×285×146 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Skladom
85×285×146 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×285×146 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×285×146 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
67-88×305×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×305×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×305×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
93×300×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
85×303×143 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×303×143 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
67-88×305×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
67-88×321×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
88×305×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×305×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×305×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
93×300×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
85×303×143 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
82×311×145 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Skladom
85×303×143 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×303×143 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×305×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
90×305×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
67-88×321×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
67-88×321×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
82×311×145 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
82×311×145 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
88×305×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
90×305×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×305×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×347×203 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 týždňovDoprava zadarmo
Rozkladacia, v modernom štýle, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
67-88×321×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Froté, S, M
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo