










Rozmery 88×321×140 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vzhľad pohovky Vyhotovenie: Rohová, pohovka do U Varianta rohu: Univerzálna Veľkosť: Pohovka nad 300 cm Farba: Tmavomodrá Poťah: Poso 05 Materiál pohovky Materiál poťahu: Manšester (Velur) Zloženie poťahu: 90% polyester, 10% nylon Odolnosť proti oderu (Martindale): 35 000 cyklov Typ sedáku: Čalúnnická pena Typ peny: PUR T30 (stredne tvrdá) Hrúbka peny v sedáku: 6 cm Materiál nôžok: Plast Konštrukcia: Masívne drevo, drevotrieska Rozmery pohovky (tolerancia ± 3 %) Šírka: 321 cm Hĺbka: 140 cm Výška: 88 cm / 67 cm Výška sedu: 39 cm Šírka sedacej časti: 271 cm Šírka otomanu: 70 cm Hĺbka sedáku: 50 cm / 110 cm Hĺbka sedáku bez vankúšov: 70 cm / 130 cm Výška vankúšov: 47 cm Výška nôžok: 4,5 cm Plocha na spanie: 130 x 270 cm Nosnosť pohovky: 110 kg / 1 sedacie miesto Hmotnosť: 116 kg (brutto) Vybavenie Úložný priestor: Áno Umiestnenie: Pod sedacou časťou pohovky Oporné vankúše z peny T18 Zadná časť sedacej súpravy je tiež čalúnená Pozn.: Dekor drevotriesky vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie. Lôžková úprava Rozkladanie na lôžko: Áno Rozmer lôžka: 130 x 270 cm Typ rozkladania: Manuálne so sklápacími zadom Dodávané v demonte. Poso Plyšovo hebká látka Poso svojím vzhľadom pripomína manšester. Jeho jedinečný 3D efekt je na dotyk príjemný, navyše veľmi pevný a odolný. Jemné chĺpky na povrchu sa ľahko čistia pomocou špeciálnych prípravkov pre čalúnený nábytok. Pre svoje jedinečné vlastnosti sa využíva ako čalúnnická textília na sedacie súpravy, kreslá aj stoličky. Vyrobená je z 90% polyesteru a 10% nylonu o vysokej gramáži 350 g/m 2 . Dôležitým parametrom používaných tkanín je ich pevnosť a odolnosť proti oderu, tzv. test Martindale. V laboratórnych podmienkach to znamená, že po prekonaní určitého počtu cyklov vykazuje látka opotrebenie. Čím je číslo vyššie, tým lepšie. Látka Poso sa pýši číslom 35 000 cyklov. Bežné látky v domácnosti majú okolo 20 000 cyklov. Tkanina neobsahuje žiadne AZO farbivá ani DMF.
| Šírka: | 321 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Výška: | 88 cm |
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Funkcie | Rozkladacie |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Farba | Modrá |
| Nožičky | S nožičkami |
| Materiál poťahu | Látka |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Varianta rohu | Ľavý roh, Pravý roh, Univerzálny roh |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Úložný priestor | S úložným priestorom |
| Tvar | Do U |
| Nosnosť | Nosnosť 110 kg / 1 sedacie miesto |
| Výška nožičiek | 4,5 cm |
| Výška sedu | 39 cm |
| Plocha na spanie pohovky | 130 x 270 cm |
| Hmotnosť | 116 kg |

78×355×165 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
88×321×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
88×321×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
88×321×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×265×146 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
88×321×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
88×305×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×273×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
90×305×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×270×143 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×303×143 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
111×395×192 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
88×321×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
88×321×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
310×162 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
82×265×145 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
Rozkladacia, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
82×265×145 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
90×273×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
90×305×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
90×273×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
90×305×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
326×170 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85×265×146 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
82×265×145 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
95×345×144 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
103×348 cm, v modernom štýle, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
84×303×197 cm, rozkladacia, v škandinávskom štýle
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo