






Rozmery 40 cm, ⌀ 64 cm
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 39,95 € do 74,5 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Čierny okrúhly konferenčný stolík v dekore duba ø 64 cm Hagen – Bonami Essentials
| Výška: | 40 cm |
|---|---|
| Priemer: | 64 cm |
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Tvar | Okrúhle |
| Farba | Čierna |
| Krajina pôvodu | CN |
| Nosnosť | 30 kg |
| Váha | 5 kg |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Produktový rad | Hagen |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Basic |
| Materiál poličiek | Drevotrieska |
| Vlastnosti | S poličkami |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Oceľ |
| Povrchová úprava | Laminovanie |
| Materiál konštrukcie | Oceľ/drevotrieska |
| Materiál dosky stola | Drevotrieska |
| Výrobca | Bonami Essentials |
Používateľské recenzie
Nohy neboli pekne zabalené, preto prišli poškriabané. Okrem toho môžem odporučiť.

35×73×73 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
46×120×60 cm, v dekore dub, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
35×60×60 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drevený, s úložným priestorom, rozkladací
SkladomDoprava zadarmo
65×46 cm, sklenený, drevený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×80 cm, ⌀ 80 cm, okrúhly, kovový
Doprava zadarmo
50×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45×120×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40×49×49 cm, okrúhly, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
50×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 dni
50-62×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
50×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
42×80 cm, ⌀ 80 cm, okrúhly, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×80×80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
37×104×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50×110×65 cm, s úložným priestorom, výškovo nastaviteľný
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, matný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
48-62×60×120 cm, drevený, s úložným priestorom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×110×65 cm, s úložným priestorom, výškovo nastaviteľný
Na odoslanie o 3 dni
Okrúhly, kovový, mramorový
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×88×88 cm, ⌀ 88 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×88×88 cm, ⌀ 88 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
50×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
40×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
55×120×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
45×110×60 cm, s úložným priestorom, kovový
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
45×60×110 cm, s úložným priestorom, kovový
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
48-63×100×50 cm, s úložným priestorom, výškovo nastaviteľný
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
48-62×100×60 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
53×70×70 cm, s úložným priestorom, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
100×44×55 cm, s úložným priestorom, kovový
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenný, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na vreckovky
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Kovová
Skladom
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová
Skladom
Silikónová
Skladom

128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom