
Mikroplyšové posteľné obliečky Tlapková patrola - motív Bežíme do akcie - 70 x 90 cm + 140 x 200 cm
140×200 cm, pre chlapca, Paw Patrol
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomNajlepšia cena za posledných 30 dní: 25,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Modré obliečky pre deti do veľkej postele pre rozprávkovo krásne sny Keď chcete svojho drobca potešiť, doprajte mu obliečky s Labkovou patrolou. Ryderova svorka záchranárov krásne ozdobí detskú izbičku a predovšetkým deťom vykúzli radostný úsmev na tvári. Sladký spánok dopraje aj jemný materiál zo 100% bavlny s pestrou paletou farieb vhodných pre detskú pokožku.
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Motív | Paw Patrol |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Modrá |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Dětské |
| Detské vzory | Labková patrola |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | LABKOVÁ PATROLA |
| Výrobca | Jerry Fabrics |

140×200 cm, pre chlapca, Paw Patrol
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, Paw Patrol
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, Paw Patrol, klasická
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, Paw Patrol, klasická
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, Paw Patrol, pre dievča
Skladom
Paw Patrol, klasická, so zipsom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Paw Patrol, pre dievča, klasická
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
140×200 cm, pre chlapca, klasická
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, Cars
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, Paw Patrol, klasická
Skladom
Paw Patrol, pre dievča, klasická
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Paw Patrol, pre dievča, klasická
Skladom
Mickey a Minnie, klasická, so zipsom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
100×135 cm, do postieľky, Paw Patrol
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, bavlnená
Skladom
140×200 cm, Paw Patrol, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, klasická, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
Skladom
140×200 cm, Mickey a Minnie, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Klasická, so zipsom, z mikrovlákna
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
Skladom
140×200 cm, klasická
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom