
Mikroplyšové posteľné obliečky Tlapková patrola - motív Bežíme do akcie - 70 x 90 cm + 140 x 200 cm
140×200 cm, pre chlapca, Paw Patrol
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Modré obliečky Labková Patrola pre milovníčky rozprávok a sladkého spánku v bavlne Keď chcete svojho drobca potešiť, doprajte mu LABKOVÚ patrolu. Modré obliečky s obľúbenou rozprávkou potešia hlavne vášho chlapčeka. Tieto skvelé obliečky, ktoré pekne ozdobia detskú izbičku a predovšetkým deťom vykúzlia radostný úsmev na tvári sú zhotovené zo 100% bavlny a majú zapínanie na zips. Krásne obliečky si zaslúžia aj vhodnú farebnú napínaciu plachtu, stačí si len vybrať.
| Typ | Do postieľky |
|---|---|
| Pre koho | Chlapec |
| Zapínanie | Zips |
| Motív | Paw Patrol |
| Materiál | Bavlna |
| Rozmery | 100 x 135 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 100 x 135 cm |
| Rozmery vankúš | 40 x 60 cm |
| Štýl | Dětské |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | LABKOVÁ PATROLA |
| Výrobca | Jerry Fabrics |

140×200 cm, pre chlapca, Paw Patrol
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, Cars
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, Paw Patrol, pre dievča
Skladom
100×135 cm, do postieľky, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Paw Patrol, pre dievča, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Pre chlapca, Paw Patrol, klasická
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Paw Patrol, klasická, so zipsom
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, Cars, klasická
Skladom
Paw Patrol, pre dievča, klasická
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, bavlnená
Skladom
140×70 cm, do postieľky, pre chlapca
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Pre chlapca, Paw Patrol, klasická
Skladom
140×200 cm, Paw Patrol, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, Mickey a Minnie, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, pre chlapca, pre dievča
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
140×200 cm, Frozen, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
100×135 cm, do postieľky, pre chlapca
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
Skladom
140×200 cm, pre chlapca, Cars
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom