

Futbalové obliečky a mikroplyš pre vyznávačov hrejivej jemnosti Hľadáte ideálnu posteľnú bielizeň na zimu? Potom ste tu na správnom mieste! Mikroplyšové obliečky FUTBAL ponúkajú hebučkú náruč so športovým motívom. Potešia malého aj veľkého fanúšika čiernobielej lopty na modrom, až tyrkysovom pozadí. Materiál mikroplyš je hrejivý materiál tvorený jemným mikrovláknom s krátkymi chĺpkami, ktoré má výnimočnú schopnosť vytvárať v posteli útulne a teplo. Užite si chvíle odpočinku v mikroplyšovej posteľnej bielizni. Hodia sa aj ako darček, ktorý zahreje nielen na srdiečku.
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Pre koho | Chlapec |
| Motív | Futbal |
| Materiál | Mikrovlákno, Mikroplyš |
| Farba | Modrá |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Gramáž | 230 g/m² |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | FUTBAL |
| Výrobca | XPOSE® |
Používateľské recenzie
mimoriadne teplé obliečky, krásnej farby a jemné na dotyk.
kvalitný materiál
krásne farby
Zakúpené v eshope Savira.sk

Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, s princeznami, pre dievča
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre chlapca, s futbalovým motívom, klasická
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Do postieľky, Mickey a Minnie, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, pre chlapca, s futbalovým motívom
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom