
Obliecky Disney Paw Patrol ružový 140x200cm+90x70cm Setino
140×200 cm, Paw Patrol, pre dievča
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Ružové obliečky Labková Patrola pre milovníčky rozprávok a sladkého spánku v bavlne Keď chcete svojho drobca potešiť, doprajte mu LABKOVÚ patrolu. Nezáleží na tom, či Ryderova svorka záchranárov baví vaše dieťatko z televízie alebo obrázku, bude ho baviť v každom prípade. My vám ponúkame tieto skvelé obliečky, ktoré pekne ozdobia detskú izbičku a predovšetkým deťom vykúzlia radostný úsmev na tvári. Krásne obliečky si zaslúžia aj vhodnú farebnú napínaciu plachtu, stačí si len vybrať.
| Typ | Do postieľky |
|---|---|
| Pre koho | Dievča |
| Zapínanie | Zips |
| Motív | Paw Patrol |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Ružová |
| Rozmery | 100 x 135 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 100 x 135 cm |
| Rozmery vankúš | 40 x 60 cm |
| Detské vzory | Labková patrola |
| Vzor | LABKOVÁ PATROLA |
| Výrobca | Jerry Fabrics |

140×200 cm, Paw Patrol, pre dievča
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
100×135 cm, do postieľky, Paw Patrol
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, klasická, s gombíkmi
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, klasická
Skladom
Paw Patrol, pre dievča, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, pre chlapca, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S motívom prasiatko Peppa, klasická, so zipsom
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Pre dievča, klasická, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Pre chlapca, pre dievča, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasická, so zipsom, z mikrovlákna
Na odoslanie o 2 dni
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, do postieľky, pre dievča
SkladomDoprava zadarmo
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
100×135 cm, do postieľky, Frozen
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
100×135 cm, do postieľky, pre dievča
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
100×135 cm, do postieľky, pre dievča
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S princeznami, pre dievča, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, pre dievča, s motívom prasiatko Peppa
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mickey a Minnie, pre dievča, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom