



Rozmery 140×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 21,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvetinové obliečky a tóny hnedé pre prírodný štýl a pokojný spánok v bavlne Posteľná bielizeň so hnědými kvetmi a tieňovaným efektom zaujme svojou nadčasovou eleganciou a akvarelovým kvetinovým motívom, ktorý pôsobí pokojne a sofistikovane. Decentné odtiene šedej dodávajú spálni či izbe hĺbku a štýl. Obliečky Renforcé sú vyrobené z bavlny s úpravou renforcé, ktorá je jemná a odolná. Renforcé bavlna nedegraduje ani materiálom ani farebnosťou, a preto sa tento produkt radí medzi luxusné obliečky, ktoré si zachovajú svoj vzhľad aj po opakovanom praní. Obliečka na perinu je za spodnej časti jednofarebná a obliečka na vankúš má digitálnu potlač z oboch strán. Obliečky v sete na jednolôžko padnú na klasický rozmer prikrývky 140x200 a vankúše 70x90. Ozdobte svoju posteľ aj cez deň a ochráňte obliečky aj cez deň! Prikrývka na posteľ je na to ideálna.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Motív | Kvetiny, Jednofarebné |
| Farba | Béžová |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Romantické, Elegantné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | BOŽENA |
| Výrobca | XPOSE® |

Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, so zipsom, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, dvojlôžková
Skladom
Krepová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Skladom
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
Krepová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Saténová, z mikrovlákna, perkálová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom