


Rozmery 140×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 13,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jersey plachty 140x200 cm a farba vanilky pre kvalitný spánok v bavlne Vyrábajú sa zo 100% hladkej bavlny s vysokou stálofarebnosťou, a preto sú priedušné a vhodné pre celoročné využitie. Vanilková plachta v žltom odtieni zjemní tmavšie farby na obliečkach a vnesie do spálne pozitívnu energiu. Na dotyk hladký materiál je príjemný ľudskej pokožke a dobre absorbuje vlhkosť. Spodná časť prestieradla je zakončená všitou gumou, vďaka ktorej sa ľahko upevní na matrac a dobre na nej drží. Predĺžte životnosť matraca a uľahčite si starostlivosť o hygienu vášho lôžka pomocou chrániča matracov.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Materiál | Jersey, Bavlna |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Výška matraca | Do 25 cm |
| Rozmery plachiet | 140 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

200×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom

Saténová
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
180×200 cm
Skladom

90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
Skladom
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo

Ľanová, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, bavlnená
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
90×200 cm, jersey, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Mikroplyšová
Skladom
Jersey, bavlnená
Skladom
Mapínacia

90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Jersey, mapínacia
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
Skladom
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom