


Rozmery 200×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 15,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Plachty 200x200 cm a napínacie froté pre komfortný spánok K pekným obliečkam bezpochyby patria vkusne zladené froté plachty. Tvoria ich hrejivá, mäkká a na dotyk príjemná slučková tkanina, ktorá sa skladá z 80 % bavlny a 20 % polyesteru. Posteľná plachta v hnedom odtieni pôsobí útulne a spoločne s obliečkami na vankúšiky, doplnenými o béžové závesy, podčiarkne prírodný štýl interiéru. Obľúbite si ju pre nenáročnú údržbu bez žehlenia a jednoduchú manipuláciu. Spodná časť plachty je zakončená všitou gumou, vďaka ktorej sa ľahko upevní na matrac a dobre na ňom drží. Náš tip: Získajte lepšiu hygienu, jednoduchú údržbu aj dlhšiu životnosť vášho lôžka. Používajte pod plachty chránič matraca, ktorý je ideálnym pomocníkom v každej spálni, ale aj ako nepremokavá plachta v detskej izbe.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna, Froté |
|---|---|
| Typ | Napínacie |
| Farba | Béžová |
| Nepriepustné | Ano |
| Rozmery | 200x200 cm |
| Zloženie | 80% bavlna, 20% polyester |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Výška matraca | Do 25 cm |
| Rozmery plachiet | 200 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
220×240 cm, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
200×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, mikroplyšová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, bavlnená
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mikroplyšová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
90×200 cm, bavlnené
Skladom
Do dverí, voálový, kusový
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom