



Rozmery 140×220 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 19,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Béžové pruhované obliečky 140x220 pre dokonalý interiér a kvalitný spánok v bavlne Bavlnené obliečky s pútavým škandinávskym vzorom ZIGO v tóne béžovej farby vnesú do každej spálni tú správnu atmosféru. Na svoje si prídu milovníci hnedej farby a pohodlného spánku. Obliečka na vankúš má vzor pruhov vodorovne, rovnako ako na perine. Vďaka dobrým vlastnostiam 100% bavlny sú obliečky príjemne priedušné a hebké na dotyk s vynikajúcou absorpciou vlhkosti. Predĺžené obliečky sú vhodné pre vysoké postavy, no predĺžená perina poteší aj jednotlivcov, ktorí sa radi zababušia pod veľký paplón.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Motív | Pruhy |
| Farba | Béžová |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x220 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 220 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Moderné, Škandinávsky |
| Gramáž | 140 g/m² |
| Vyrobené | V Turecku |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | ZIGO |
| Výrobca | XPOSE® |

Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Skladom
Krepová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Saténová, z mikrovlákna, perkálová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, so zipsom, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom