

Rozmery 180×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 21,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Plyšové plachty 180x200 pre hebučké a hrejivé pohladenie Mikroplyšová plachta vás krásne zahreje už na prvý dotyk. Je hodvábne jemná, mäkká a mimoriadne hrejivá. Preto je naša ponuka z mikroplyšu ideálna hlavne na zimu. Pýtate sa, prečo je mikroplyš tak obľúbený? Máme pre vás odpovede. Nepúšťa chlpy. Nežmolkuje. Rýchlo schne a nežehlí sa. Má stále farby aj tvar. Napínacie plachty a materiál s chĺpkom majú dlhú životnosť a zostanú nadýchané a krásne vanilkové aj po mnohých praniach. Všitá guma po obvode mikroplyšové plachty skvele vypne a udrží ich na matraci. Zababušte sa, a mikroplyš vám prinesie tie najkrajšie sny. Pod plachty rozhodne patrí chránič matraca. Nepremokavá plachta účinne predĺži životnosť a uľahčí starostlivosť o hygienu vášho matraca.
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Napínacie |
| Nepriepustné | Ano |
| Rozmery | 180x200 cm |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Obsah balenia | 1 ks |
| Gramáž | 230 g/m² |
| Výška matraca | Do 25 cm |
| Rozmery plachiet | 180 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, ľanová
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, mikroplyšová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
220×240 cm, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mikroplyšová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom