


Rozmery 120×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 11,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Napínacia plachta 120x200 pre interiér aj kvalitný spánok K pekným obliečkam bezpochyby patria vkusne zladené froté plachty. Tvorí ich hrejivá, mäkká a na dotyk príjemná slučková tkanina, ktorá sa skladá z 80% bavlny a 20% polyesteru. Posteľná plachta a hnedý odtieň pôsobí útulne a moderné krepové obliečky vyladené o obliečky na vankúšiky či závesy do spálne podtrhnú prírodný štýl interiéru. Obľúbite si ich pre nenáročnú údržbu bez žehlenia a ľahkú manipuláciu. Spodná časť plachty je zakončená všitou gumou, vďaka ktorej sa ľahko upevní na matrac a dobre na ňom drží. Náš tip: Získajte lepšiu hygienu, ľahkú údržbu aj dlhšiu životnosť vášho lôžka. Používajte pod plachtami chránič matraca, ktorý je ideálny pomocník v každej spálni, ale aj ako nepremokavá plachta v detskej izbe.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Napínacie, Klasické |
|---|---|
| Materiál | Bavlna, Froté |
| Farba | Béžová |
| Nepriepustné | Ano |
| Rozmery | 120x200 cm |
| Zloženie | 80% bavlna, 20% polyester |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Výška matraca | Do 25 cm |
| Rozmery plachiet | 120 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

90×200 cm, mapínacia, ľanová
Skladom

Mikroplyšová
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Saténová
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
90×200 cm, mapínacia, froté
Skladom
Froté
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Jersey, bavlnená
Skladom

90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Mapínacia

Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Froté
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
200×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia
Skladom
Mapínacia, ľanová, bavlnená
Skladom
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom