


Rozmery 200×220 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 17,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Plachty z Jersey bavlny 200x220 cm ponúkajú celý rad príjemných vlastností Jersey plachty sa vyrábajú zo 100% bavlny, sú stálofarebné, priedušné a vhodné na celoročné využitie. Ako získať harmóniu farieb vo svojej posteli? Jednoducho! K tmavosivej plachte 200x220 kombinujte obliečky podľa farby, doplnené o obliečky na vankúšiky čím vytvoríte svoj obľúbený farebný set. Odolný hladký materiál aj gramáž bavlny je základom pre kvalitné plachty. Sú príjemné na dotyk, dobre absorbujú vlhkosť, nežmolkujú, nemenia tvar a materiál jersey sa zaobíde bez žehlenia. Spodná časť je zakončená všitou gumou, vďaka ktorej sa prestieradlo na posteľ skvele vypne a drží na mieste. Nezabudnite na účinnú ochranu vášho lôžka a pod plachty použite chrániče matracov. Nepriepustný chránič predĺži životnosť matraca a ochráni ho pred znečistením.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Materiál | Jersey, Bavlna |
|---|---|
| Typ | Klasické |
| Nepriepustné | Ano |
| Rozmery | 200x220 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Výška matraca | Do 25 cm |
| Rozmery plachiet | 200 x 220 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 200 x 220 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

220×240 cm, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, mikroplyšová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, mikroplyšová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, mikroplyšová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
90×200 cm, bavlnené
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom