Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Ramiz Audi R8 na batérie pre deti Biela + diaľkové ovládanie + EVA + pomalý štart + MP3 LED
História cien
- 13. 5. 2026 - 195,8 €
- 7. 5. 2026 - 195,8 €
- 9. 4. 2026 - 178 €
- 2. 4. 2026 - 169,1 €
- 30. 3. 2026 - 178 €
- 27. 3. 2026 - 168 €
Popis produktu
Audi R8 na batérie pre deti Biela + diaľkové ovládanie + EVA + pomalý štart + MP3 LED je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery kartónu: 100 x 53 x 31 cm Maximálne zaťaženie: 30 kg Kolesá: Kolesá z EVA peny, 19 x 7 cm Diaľkové ovládanie: 2,4G, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo zastavenia, Kolesá: Kolesá z EVA peny, 19 x 7 cm Tlmiče: Predné/zadné Prevodovky: Pomalý štart, Predné/zadné Svetlá: LED svetlá, Predné, zadné, ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácia Audi R8 Motor 2 x 35 W Batéria 2 x 6 V/4,5 Ah Diaľkové ovládanie 2,4G, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo zastavenia, Kolesá Kolesá z EVA peny, 19 x 7 cm Tlmiče Predné/zadné Prevodovky Pomalý štart, Predné/zadné Svetlá LED svetlá, Predné, zadné, Vybavenie Audio panel USB, SD MP3, AUX vstup, Tlačidlá melódie a klaksónu na volante , Predinštalované melódie, Indikátor nabitia Áno Sedadlo Čierna eko-koža, Bezpečnostné pásy, 34 x 16 x 22 cm Otváracie dvere Áno Rozmery Veľkosť vozidla Dĺžka 98 cm, Šírka 59 cm, Výška 43 cm, Hmotnosť vozidla 10,5 kg Rozmery kartónu 100 x 53 x 31 cm Hmotnosť kartónu 13,5 kg Maximálne zaťaženie 30 kg Svetlá výška 9,5 cm Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada Nabíjačka Kábel MiniJack
Parametre
| Max. zaťaženie | 30 kg |
|---|---|
| Sedadlo – počet | 1 |
| Kolesá – šírka | 7 cm |
| Motor – výkon | 35 W |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Prevod – štart | Pomalý štart |
| Indikátor nabitia | Áno |
| Batéria – napätie | 6 V |
| Batéria – kapacita | 4,5 Ah |
| Kolesá – priemer | ⌀19 cm |
| Sedadlo – materiál | Eko-koža |
| Audio – usb | Áno |
| Audio – aux | Áno |
| Sedadlo – bezp. pásy | Áno |
| Batéria – počet ks | 2 |
| Kolesá – typ | Kolesá z EVA peny |
| Sedadlo – rozmery | 34 x 16 x 22 cm |
| Rozmery vozidla | Dĺžka 98 cm,Šírka 59 cm,Výška 43 cm |
| Svetlá výška | 9,5 cm |
| Svetlá – typ | LED svetlá,Predné, zadné |
| Diaľkové ovládanie | 2,4G,3 rýchlosti,Bezpečnostné tlačidlo zastavenia |
| Tlmiče | Predné/zadné |
| Hmotnosť vozidla | 10,5 kg |
| Hmotnosť balenia | 13,5 kg |
| Rozmery balenia | 100 x 53 x 31 cm |
| Výrobca | Ramiz |
Najlepšie produkty od Junáčik.sk

CH Multifunkčná športová sieť
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
CH Taburetka s úložným priestorom Lena - krémová
S úložným priestorom, čalúnený, v modernom štýle
Skladom
CH Záhradný pozinkovaný fúrik Coral - 140 l
Záhradný
Skladom
Ramiz Sada pieskoviska MEGA s funkciou vody
Plastové
Skladom
LEAN Bazénový rozkladací stan 390x255 cm
Nafukovacia
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LEAN Nafukovacia vaňa na ľadový kúpeľ 152 x 92 x 71 cm
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bestway LAY-Z-SPA MIAMI AIRJET JACUZZI PRE 2-4 OSOBY 180 x 66 CM
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
CH Pracovný stôl do dielne so zásuvkou Tosca
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
CH Teleskopické nožnice s prerezávacou pílkou 250 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Producent niezdefiniowany Bestway Termálny kryt na Lay-Z-Spa, obal ENEGYSENSE 180 x 66 cm 60317
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LEAN Toys Laserová pištoľ so štítom Budík biely
Analógová
Skladom
Bestway LAY-Z-SPA HAWAII AIRJET JACUZZI 196 X 71 CM
Okrúhla
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LEAN Otužovací bazén Glacial Dip 431L
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
CH Sivá záhradná pergola Sondy 3 x 3 m
300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Garden Line MINI SKLENÍK DO ZÁHRADY, ROZMERY FÓLIE 1,8 x 10 M
Plastový, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bestway LAY-Z-SPA BALI AIRJET JACUZZI 196 X 71 CM
Okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
CH 5- policový kovový úložný regál Tosca X. 150 x 70 x 30 cm
150×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 23 e-shopoch
Skladom
CH Záhradný gril na drevené uhlie s vekom
Na drevené uhlie, s roštom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom








































































