






Rozmery 6 000×100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sivý obdĺžnikový koberec Esprit 3601 GREY je štýlový doplnok, ktorý obohatí každý interiér o krásu a komfort. Sivý odtieň ladí s rôznymi farebnými schémami a vzorovaný povrch – jemný dekoratívny vzor pridáva kobercu charakter a eleganciu. Obdĺžnikový tvar je klasickou voľbou, ktorá sa hodí do obývačky, spálne aj chodby. Nízky vlas s výškou 10 mm je praktický, ľahko udržiavateľný a odolný voči opotrebovaniu. Vyrobený z kvalitného materiálu 100% Polyester zaručuje dlhodobú odolnosť voči vyblednutiu, oderu aj strate tvaru . Gramáž 2000 g/m² prispieva k stabilite a prémiovému dojmu koberca. Dostupný je v rozmeroch: 240x330, 200x290, 160x220, 140x190, 120x180, 80x150, 60x100. Vlastnosti produktu: Materiál: 100% Polyester Výška vlasu: 10 mm (+/- 5%) Gramáž: 2000 g/m² Vhodný na podlahové kúrenie: Áno Tvar: obdĺžnikový Farba: sivá
| Šírka: | 6 000 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Krátky |
| Materiál | Polyester |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Rozmer | 200x290 cm, 80x150, 120x180, 140x190, 160x220, 200x290, 60x100, 240x330 |
| Vzor | So vzorom, Abstraktný vzor |
| Vlastnosti | Vhodný na podlahové kúrenie |
| Dĺžka | 100, 150, 220, 180, 290, 190, 330 |
| Výrobca | BE |

S dlhým vlasom, interiérový, syntetický
Skladom
Behúň, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
S dlhým vlasom, vlnený, prírodný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Interiérový, syntetický, s krátkym vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
236×297 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
120×170 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
133×190 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Tkaný, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
120×170 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Tkaný, behúň, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
80×300 cm, v modernom štýle, interiérový
Skladom
160×220 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
160×230 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Behúň, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
160×230 cm, kusový, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
6 000×100 cm, interiérový, obdĺžnikový
Skladom
140×190 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
6 000×100 cm, interiérový, obdĺžnikový
Skladom
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
6 000×100 cm, interiérový, obdĺžnikový
Skladom
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Tkaný, okrúhly, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
1 cm, ⌀ 100 cm, kusový, okrúhly
Na odoslanie o 5 dní
6 000×100 cm, interiérový, obdĺžnikový
Skladom
80×150 cm, tkaný, bavlnený
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
133×180 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v modernom štýle
Skladom
Záhradný
Skladom
Plastové
Skladom
Analógová
Skladom
Nafukovacia
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Elektrické
Skladom
Okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo