






Najlepšia cena za posledných 30 dní: 24,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jednoduché moderné podhľadové svietidlo. Možnosť nastavenia farebnej teploty (2700K / 4000K / 6500K) pomocou prepínača na zadnej strane svietidla. Vstavaný úsporný LED zdroj.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Montážný otvor | 68 mm |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 4,8 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K/2700 K/6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 3 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 1350 lm |
| Typ | Podhľadové svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 35 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 4,8 W |
| Tvar | Guľatý |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Hĺbka zapustenia | 30 mm |
| Spôsob montáže | Vsadené |
| Počet kusov v balení | 3 |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 14,4 W |
| Series | BARRANCO Eglo |
| Výrobca | Eglo |

V modernom štýle, kovová
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, bronzová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
Povrchová, drevená
Skladom
Povrchová
Skladom

Povrchová
Skladom
LED, v škandinávskom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, inteligentná
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, povrchová, sklenená
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, bronzová, povrchová
SkladomLED, v modernom štýle, bronzová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle
SkladomV modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, kovová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, povrchová, kovová
SkladomDoprava zadarmo
Bronzová
Skladom
V modernom štýle, bronzová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo