












Rozmery 200×300 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Koberec Avondale je vyrobený zo 100 % vlny, čo mu dodáva vysokú kvalitu, pevnosť a prirodzenú odolnosť. Vlas z vlnenej priadze v kombinácii s plstenou podložkou zaručuje dlhú životnosť a komfort pri používaní. Pruhovaná štruktúra pôsobí elegantne a originálne, vďaka čomu dodá interiéru jedinečný charakter. Parametre: ▪ Celková výška: 8 mm ▪ Celková hmotnosť: 1,66 kg/m² ▪ Materiál: 100% vlna ▪ Hustota tkania: 112 500 bodov/m²
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 300 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Krátky |
| Materiál | Vlna |
| Farba | Krémová |
| Typ materiálu | Prírodné |
| Záťažová trieda | 23 - domácnosť; vysoká záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekcia | Avondale |
| Tvar | Obdĺžnik,Štvorec |
| Reakcia na oheň | Cfl - stredná odolnosť proti požiaru |
| Určenie | Bytová metráž |
| Rozmer | 200x300 cm |
| Dĺžka | 300 cm |

119×180 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, bavlnený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Ručne tkaný, vlnený, okrúhly
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, bavlnený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
133×133 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
192×290 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×200 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
S dlhým vlasom, jednofarebný, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, jednofarebný, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×120 cm, ručne tkaný, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
135×200 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×160 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×160 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Tkaný, ručne tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kusový, vlnený, prírodný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, s dlhým vlasom, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×140 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×100 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
S dlhým vlasom, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní

80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Rohový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Behúne, kusový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

Drevená, matná, rovná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo