



Najlepšia cena za posledných 30 dní: 28,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Kobi máme skladom za cenu 28.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Funkcie | LED technológia |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 8 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 8 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 30 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 420 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 6000 h |
| Počet spínacích cyklov | 12000 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 8 W |
| Typ | Vonkajšie nástenné svietidlo |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Series | MIRANA Kobi |
| Výrobca | Kobi |

Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, krištáľové
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, krištáľové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, drevené
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, drevené
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, krištáľové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo

LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo