


















Rozmery 37×53 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 302,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Závesná WC misa zo série INFINITY v elegantnom antracitovom prevedení spája moderný dizajn s pokrokovou technológiou splachovaní Rimless (NoRim). Misa nemá tradičný oplachový kruh – hladký povrch bez dutín a záhybov zaručuje maximálnu hygienu. Splachovaná voda vyteká rozdeľovačom iba zo zadnej časti misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne celý vnútorný priestor. Výsledkom je nielen jednoduchšia údržba a čistenie, ale aj úspornejšia prevádzka. Tvar misy umožňuje efektívne a účinné splachovanie s menším objemom vody, čo šetrí životné prostredie aj náklady za vodu. Pri duálnom splachovaní je možné nastaviť malé tlačidlo od 3 litrov a veľké tlačidlo od 4,5 litra. Misa je vyrobená z keramiky v klasickom tvare a je vybavená skrytým uchytením pre čistý a minimalistický vzhľad na stene. Sedátko nie je súčasťou balenia. Technické údaje: Rozmery: 530 x 365 mm Materiál: keramika Farba: antracit Technológia: Rimless (NoRim) Uchytenie: skryté Hmotnosť: 27,11 kg Sedátko nie je súčasťou balenia. Záruka: 2 roky
| Šírka: | 37 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 53 cm |
| Typ | Závesný |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Série | INFINITY |
| Rozmer | 36,5x53 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Skryté uchytenie |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| 3d model | ÁNO |
| Ean | 8697687060643 |
| Šírka (mm) | 365 |
| Výrobca | Isvea |
| Hĺbka (mm) | 530 |
| Séria | Isvea INFINITY |

37×54 cm, závesný, oblý
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Samostatne stojaci, oblý, so zadným odpadom

34×38×52 cm, závesný, retro
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
35×36×48 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

80×38×61 cm, kombi, so spodným odpadom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
360×37×50 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
355×36×48 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
36×36×51 cm, so zadným odpadom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
34×37×55 cm, závesný, retro
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
34×35×51 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

355×36×48 cm, závesný, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
34×35×51 cm, závesný, oblý
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

355×36×48 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
36×36×48 cm, závesný, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
34×35×51 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

80×38×61 cm, kombi, so spodným odpadom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
37×36×48 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
34×37×49 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
37×53 cm, závesný, oblý
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
35×36×48 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
200×110 cm
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S ľavou orientáciou, univerzálna, jednodielna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
41×61 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

Kompozitný, obdĺžnikový, klasický
Skladom