









Rozmery 90×305×140 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 586 € do 589,5 €:
Vzhľad pohovky Vyhotovenie: Rohová pohovka do U Veľkosť: Nad 270 cm Farba: Tmavosivá Poťah: Savana 05 Materiál pohovky Materiál poťahu: Látka s plátnovou štruktúrou väzby Zloženie poťahu: 100% polyester Odolnosť proti oderu (Martindale): 100 000 cyklov Typ sedáku: Vlnité pružiny a čalúnická pena Typ peny: T30 (stredne tvrdá) Konštrukcia: Masívne drevo a drevotrieska Rozmery pohovky (tolerancia +/- 3 %) Šírka: 305 cm Hĺbka: 140 cm Výška: 90 cm / 67 cm Šírka sedáku: 273 cm Výška sedu: 40 cm Hĺbka sedáku: 52 cm / 110 cm Výška nôžičiek: 4,5 cm Šírka podrúčok: 17 cm Plocha na spanie: 113 x 276 cm Nosnosť: 110 kg / 1 sedacie miesto Hmotnosť: 113 kg (brutto) Vybavenie Úložný priestor: Áno Umiestnenie úložného priestoru: Pod sedacou časťou pohovky Oporné vankúše so zapínaním na zips (4 ks), vyplnené drvenou PU penou Zadná časť sedacej súpravy je čalúnená Dodávané v demonte Poznámka: Dekor drevotriesky vo vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie Lôžková úprava Rozkladanie: Áno Rozmer lôžka: 113 x 276 cm Typ rozkladania: Manuálne so sklápacími chrbtom Látka Savana Poťahová látka SAWANA je obľúbený čalúnický materiál vyrobený z 100 % polyesteru s plátnovou, jemnou a hustou štruktúrou väzby, ktorá pôsobí elegantne a moderne. Vďaka príjemnému omaku a rovnomernému pretkaniu nití látka pôsobí štýlovo a univerzálne, čo ju predurčuje na čalúnenie sedačiek, pohoviek, kresiel, stoličiek aj taburetov v rôznych interiéroch. Je dostupná v širokej škále farieb vrátane neutrálnych aj melírovaných odtieňov, ktoré dodajú nábytku nadčasový vzhľad. SAWANA vyniká vysokou odolnosťou proti oderu (až okolo 90 000–100 000 cyklov Martindale ), dobrou odolnosťou proti žmolkovaniu a farebnou stálosťou , čo z nej robí praktickú voľbu aj pre často používaný nábytok. Materiál je tiež nenáročný na údržbu a možno ho ošetrovať bežnými prostriedkami na čalúnenie, pričom spĺňa aj certifikáty ako OEKO-TEX a REACH , ktoré zaručujú jeho zdravotnú nezávadnosť.
| Šírka: | 305 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Štýl | Moderný, Rustikálny, Škandinávsky |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Funkcie | Rozkladacie |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| S taburetom | Ano |
| Farba | Sivá |
| Úložný priestor | S úložným priestorom |
| Nožičky | S nožičkami |
| Varianta rohu | Pravý roh, Ľavý roh, Univerzálny roh |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Materiál poťahu | Látka |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Výška sedu | 40 cm |
| Tvar | Do U |
| Počet miest | Viacmiestne |
| Hĺbka sedadla | 52 cm, 110 cm |
| Plocha na spanie pohovky | 113 x 276 cm |
| Hmotnosť | 113 kg |
| Šírka sedáku | 273 cm |
| Výška nožičiek | 4, 5cm |

90×273×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×303×143 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×270×143 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×305×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
90×273×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×265×146 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
88×321×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
85×270×143 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
82×265×145 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
310×162 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
111×395×192 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
82×265×145 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
84×303×197 cm, rozkladacia, v škandinávskom štýle
Skladom
82×265×145 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
88×321×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
85×265×146 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×285×146 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
78×355×165 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
98-110×316×180 cm, rozkladacia, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
88×271×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
326×170 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
93×270×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
88×305×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
88×271×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
103×348×177-207 cm, rozkladacia, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia, v modernom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
106×325×168-217 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
85×303×143 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
95×345×144 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85×270×143 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
46×55 cm, otočná, s látkovým poťahom
Skladom
Závesný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×265×89 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
80×160 cm, lamelový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Látkový, okrúhly, bez nožičiek
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom