Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Rozkladacia sedacia súprava do U LIVARO 305x140 cm, krémová
Rozmery 67-88×305×140 cm
História cien
- 29. 5. 2026 - 719,4 €
- 20. 4. 2026 - 719,4 €
- 29. 5. 2026 - 719,4 €
- 20. 4. 2026 - 719,4 €
Popis produktu
Vzhľad pohovky Vyhotovenie: Rohová, Sedačka do U Veľkosť: Sedačka nad 270 cm Farba: Krémová Poťah: Monolith 02 Materiál pohovky Materiál poťahu: Jemná a hladká velúrová tkanina Monolith s metalickými odleskami Vlastnosti poťahu: Vodoodpudivá úprava znižujúca absorpciu tekutín, ľahko čistiteľná tkanina Zloženie poťahu: 100% Polyester Odolnosť proti oderu (Martindale): 100 000 cyklov Typ sedadla: Vlnitá pružina a čalúnická pena Typ peny: T30 (stredne tvrdá) Konštrukcia: Masívne drevo, drevotriesková doska Rozmery pohovky (tolerancia +/- 3%) Šírka: 305 cm Hĺbka: 140 cm Výška: 88 cm / 67 cm Šírka sedadla: 271 cm Výška sedu: 39 cm Hĺbka sedadla: 50 cm / 110 cm Výška nožičiek: 2,5 cm Šírka područiek: 17 cm Plocha na spanie: 130 x 270 cm Nosnosť pohovky: 110 kg / 1 sedacie miesto Hmotnosť: 107 kg brutto Vybavenie Úložný priestor: Áno Umiestnenie: Pod sedacou časťou pohovky Oporné vankúše so zipsovým zapínaním ( 4 ks) vyplnené drvenou PU penou Zadná časť sedacej súpravy je tiež čalúnená Pozn: Dekor drevotriesky vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie. Lôžková úprava Rozkladanie do lôžka: Áno Rozmer lôžka: 130 x 270 cm Typ rozkladania: Manuálne so sklápacími chrbtami Dodávané v demonte. Látka Monolith sa vďaka svojmu hladkému povrchu prirovnáva k zamatu s jemným leskom. Pre svoje jedinečné vlastnosti ako je pevnosť, odolnosť a vysoká mäkkosť sa využíva ako čalúnická tkanina. Výhodou textílie Monolith je odolnosť voči žmolkovaniu a svetlu. Počas pôsobenia prirodzeného svetla farby výrazne nemenia svoj vzhľad. Zamatovo mäkký Monolith je vyrobený zo 100% polyesteru o vyššej gramáži, ktorý pokrýva špeciálna ochranná vrstva . Tá vytvára hydrofóbnu vrstvu, ktorá zabraňuje okamžitému presiaknutiu tekutín . Ihneď po znečistení tekutinou odporúčame odsatie papierovou utierkou. Na čistenie používajte iba špeciálne prípravky pre čalúnický nábytok. Dôležitým parametrom používaných tkanín je ich pevnosť a odolnosť proti oderu, tzv. test Martindale. V laboratórnych podmienkach to znamená, že po prekonaní určitého počtu cyklov sa látka opotrebúva. Čím je číslo vyššie, tým lepšie. Počet cyklov u látky Monolith je takmer 100 000. Bežné látky v domácnosti majú okolo 20 000 cyklov.
Rozmery
| Šírka: | 305 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Výška: | 67-88 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Funkcie | Rozkladacie |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Farba | Béžová |
| Úložný priestor | S úložným priestorom |
| Nožičky | S nožičkami |
| Varianta rohu | Pravý roh, Ľavý roh, Univerzálny roh |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Materiál poťahu | Látka |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Výška sedu | 39 cm |
| Hĺbka sedadla | 50 cm, 110 cm |
| Tvar | Do U |
| Počet miest | Viacmiestne |
| Výška nožičiek | 2,5 cm |
| Plocha na spanie pohovky | 130 x 270 cm |
| Hmotnosť | 107 kg |
| Šírka sedáku | 271 cm |
Odporúčame

Tmavozelená sedacia súprava do U SMART COSARO 295x140 cm
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia sedacia súprava do U VENORIA 285x146 cm, béžová + 2 vankúšiky ZDARMA
85×285×146 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Skladom
Rozkladacia sedacia súprava do U VENORIA 285x146 cm, krémová + 2 vankúšiky ZDARMA
85×285×146 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 týždňovNajlepšie produkty od SCANDIshop.sk

Detský úložný box DOMČEK D3 borovica
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Detský úložný box DOMČEK D3 biely
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Bellamy Biela zásuvka pod postieľku RATATA
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Úložný box pod posteľ 150 cm, biely
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bambusová osuška BAMBOO 70 x 140 cm hnedá, 70% bambus | 30% bavlna
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlosivé kancelárske kreslo AVOLA VELVET
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojvrstvový chránič matraca - TOPPER 90x200 cm
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky PINTURA sivé Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky ELIVINE biele Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky BALUNEA biele Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky JEDNOROŽEC A MESIAC biele
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Latkový rošt s textíliou 90 x 200 cm
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Súprava 2 háčikov na kúpeľňový radiátor SEZA
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky LUNETTA ružové Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlo hnedé kancelárske kreslo AVOLA VELVET
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Uterák CLYR 50x100 cm krémový, 100% bavlna
50×100 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mikroplyšové obliečky COLORED CATS krémové Rozmer obliečok: 70 x 90 cm | 140 x 220 cm
Z mikroplyšu, so zipsom, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bellamy Zamatový dekoračný vankúšik MOON SNOW
Z polyesteru
Skladom


































































