
Poťah na vankúš Karlstad 58x48cm
Jednofarebná
SkladomRozmery 70×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál 100% mikrovlákno Farba Krémová Rozmery Šírka: 70 cm Dĺžka: 90 cm Vyhotovenie Neodfarbovať Nesušiť v sušičke Zapínanie na zips Nechajte sa inšpirovať Obliečky na vankúše Bytový textil Deky a prehozy Závesy a záclony Dekoračné vankúšiky Výplň do vankúša
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Farba | Béžová |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Ročné obdobie | Celoročné |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Prúžok | 2 cm |
| Dĺžka | 90 cm |
| Motív | Jednofarebný, Pruhy |
| Materiál | Mikrovlákno - polyester |
| Hmotnosť | 0,25 kg |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |

Jednofarebná
Skladom
Jednofarebná
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
70×90 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná
Skladom
Jednofarebná
Skladom
Jednofarebná
Skladom
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
So zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná
Skladom
So zipsom
Skladom
Jednofarebná
Skladom
So zipsom
Skladom
Jednofarebná
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná
Skladom
Jednofarebná
Skladom
Jednofarebná
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná
Skladom
45×45 cm, štvorcová, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Jednofarebná
Skladom
Jednofarebná
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Štvorcová, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
19×29 cm, labková patrola
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo