

Rozmery 70×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál 100% mikrovlákno Farba Svetlosivá Rozmery Šírka: 70 cm Dĺžka: 90 cm Šírka prúžku: 2 cm Vyhotovenie Nebieliť Nesušiť v sušičke na bielizeň Zatváranie na zips Nechajte sa inšpirovať Obliečky na vankúše Bytový textil Deky a prehozy Výplň do vankúša Závesy a záclony Dekoračné vankúšiky
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Motív | Pruhy |
| Farba | Sivá |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Ročné obdobie | Celoročné |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Prúžok | 2 cm |
| Dĺžka | 90 cm |
| Materiál | Mikrovlákno - polyester |
| Hmotnosť | 0,3 kg |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |

50×70 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Saténová, obdĺžniková, bavlnená
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
50×70 cm, obdĺžniková, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, atypická
Skladom
70×90 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Saténová, obdĺžniková, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená, s pruhmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
70×90 cm, obdĺžniková, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená, s pruhmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Saténová, obdĺžniková, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
60×1 cm, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
40×60 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
19×29 cm, labková patrola
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo