Odporúčame
Bavlnená detská obliečka na jednolôžko 135x200 cm Meadow Bunnies – Belle & Boo
Rozmery 135×200 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 32,6 €
- 19. 4. 2026 - 32,6 €
- 10. 3. 2026 - 34,1 €
- 20. 2. 2026 - 32,2 €
Popis produktu
Obliečka Meadow Bunnies od značky Belle & Boo prenesie vašich najmenších na rozkvitnutú lúku, kde zajačik Boo poskakuje medzi kvetmi a objavuje nové popoludňajšie dobrodružstvá. Tento očarujúci dizajn zachytáva čaro bezstarostných dní a pozýva malých snílkov k potulkám a hrám. Obliečka je plne obojstranná. Zatiaľ čo jedna strana zobrazuje detailnú scénu s králikmi a kvetmi, druhá strana ponúka jemný podklad zdobený drobnými kvetmi a hravými siluetami zajačikov, čo vytvára očarujúci kontrast. Je vyrobená zo 100 % bavlny, ktorá zaisťuje mäkkosť, priedušnosť a pohodlie pre pokojný spánok. Prepracovaný a detailný dizajn je dosiahnutý vďaka digitálnej tlači. Značka Belle & Boo sa zameriava na produkty, ktoré podporujú detskú fantáziu a radosť. Obliečka spĺňa štandardy kvality a ekologickej bezpečnosti podľa normy STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
Rozmery
| Šírka: | 135 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Typ | Do postieľky, Klasické |
|---|---|
| Pre koho | Dievča |
| Zapínanie | Gombíky |
| Motív | Zvieratká |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Čiernobiela |
| Vlastnosť | Obojstranné |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna |
| Počet obliečok na vankúš | 1 |
| Váha | 0.6 kg |
| Obsahuje výplň | Bez výplne |
| Súprava | Vrátane obliečky na vankúš |
| Dĺžka | 200 cm |
| Rozmery obliečok | 135x200 |
| Veľkosť vankúša | 50x75 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Meadow Bunnies |
| Zapínanie obliečok | Na gombíky |
| Zapínanie vankúša | Gombíky |
| Vzor | S potlačou/vtipné/kvetiny |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Nepoužívajte chemické bielidlo/vhodné do sušičky/perte na 40 stupňov |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Výrobca | Belle & Boo |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná, s vankúšom
Skladom


































