Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Žlté obliečky na jednolôžko 135x200 cm Cove Stripe – Catherine Lansfield
Rozmery 135×200 cm
História cien
- 28. 4. 2026 - 22,9 €
- 19. 4. 2026 - 22,9 €
- 18. 3. 2026 - 23,5 €
- 17. 3. 2026 - 23,6 €
- 10. 3. 2026 - 23,7 €
- 20. 2. 2026 - 22,4 €
Popis produktu
Obliečky Cove Stripe od značky Catherine Lansfield prinášajú moderné poňatie klasických pruhov. Široké vertikálne pruhy premenia vašu spálňu na pokojné miesto na oddych. Sú úplne obojstranné, takže môžete ľahko meniť vzhľad spálne. Z druhej strany ich zdobí jemnejší pruhovaný vzor. Vyrobené sú zo zmesi recyklovaného polyesteru a mäkkej bavlny, ktorá je nenáročná na údržbu a ideálna na každodenné použitie. Značka Catherine Lansfield je známa svojím štýlom a kvalitou, pričom všetky produkty sú navrhnuté a vyvinuté vo Veľkej Británii. Obliečky spĺňajú štandardy kvality a ekologickej bezpečnosti v súlade s certifikáciou MADE IN GREEN by OEKO-TEX®.
Rozmery
| Šírka: | 135 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Farba | Žltá |
|---|---|
| Vlastnosť | Obojstranné |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Polybavlna |
| Počet obliečok na vankúš | 1 |
| Váha | 1.1 kg |
| Súprava | Vrátane obliečky na vankúš |
| Dĺžka | 200 cm |
| Rozmery obliečok | 135x200 |
| Veľkosť vankúša | 50x75 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100/OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Produktový rad | Cove Stripe |
| Zapínanie obliečok | Na gombíky |
| Zapínanie vankúša | Gombíky |
| Vzor | Pruhy |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Vhodné do sušičky/perte na 40 stupňov/nepoužívajte chemické bielidlo |
| Špecifikácia materiálu | 48% Bavlna/52% Polyester |
| Výrobca | Catherine Lansfield |
Odporúčame

Svietiace bavlnené obliečky DINO biele Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Klasická, so zipsom, s dinosaurami
SkladomDoprava zadarmo
Detské obliečky MY LITTLE PONY FRIENDSHIP ružové
Pre dievča, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Goldea bavlnené posteľné obliečky - plachetnice 140 x 200 a 70 x 90 cm
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky LUČNÁ ROMANCE na dve postele
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Bavlnené obliečky LIGHTHOUSE POLY modré Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Krepové obliečky FLORA ružové Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Jerry Fabrics Obliečky do postieľky ZAJAČIK BING
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé - Mariola
Klasická, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Motýliky
Klasická, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Aneta béžová
Klasická, bavlnená
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky duo - ružové mašličky s púdrovo ružovou 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Žabky
Klasická, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky CATTAMI POLY tmavozelené Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Goldea bavlnené posteľné obliečky duo - kvitnúce sakury s púdrovo ružovou 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Goldea krepové posteľné obliečky - pivonky s textami 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé do postieľky – Dinosaury
Do postieľky, bavlnená, s dinosaurami
Skladom
Obliečky z mikrovlákna SPRING BEAR hnedé Rozmer obliečky: 70 x 80 cm | 140 x 200 cm
Klasická, so zipsom, so zvieratkami
SkladomDoprava zadarmo
Obliečky bavlnené Eliza EMI
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
XPOSE® Francúzske bavlnené obliečky ROZKVITNUTÁ LÚKA
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky duo - púpavy so žltou 140 x 200 a 70 x 90 cm
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Lesné zvieratká
Klasická, bavlnená
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky duo - čučoriedky s námorníckou modrou 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky - srdiečka na púdrovo ružovom 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky deluxe - akvarelové kvety 140 x 200 a 70 x 90 cm
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
XPOSE® Obliečky do postieľky MINNIE - Flowers 02
Do postieľky, Mickey a Minnie, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Motýliky béžová
Klasická, bavlnená
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky - srdiečka na púdrovo ružovom s prúžkami 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky KARLA na dve postele - lila/sivé
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Obliečky bavlnené Motýle farebné 200x140cm+90x70cm TiaHome
140×200 cm, klasická, so zipsom
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé - Bianca béžová
Klasická, bavlnená
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšová hračka Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Plyšáky, textilná
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sivý sprchový záves s protiplesňovou povrchovou úpravou Wenko, 180 × 200 cm
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom



































































